Author Topic: Skolioza ki?me  (Read 6629 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Re: Skolioza ki?me
« Reply #15 on: 25/April/2012 »
Ja ti imam kicmu u obliku slova c znaci opaka skolioza.
Otisao na lijecnicki za kruzere, sutio do kraja i na kraju doktor kaze sve je super daj mi samo predaj sve dokumente rendgen i to, i ja to mu dam covjek bez rijeci ostao kad je vidio rendgen, i ja ono puko pricu doktore nista nema bolova , sportom se bavim sve mi je uredu i ono nakon nekog oklijevanja udari mi pecat da je sve uredu kaze mi da se pazim i cao. Bosanac wins! :D
Eh sad sam u hrvatskoj i treba mi za tankere da uradim matrikulu i brevete i ta sranja i cujem da su ovdje jako opaki ti lijecnicki sto se toga tice pa me zanima da li je neko slicu situaciju imao pa da li se i hrvatski lijecnici mogu na lijepe oci da puste jer su ovo ipak vazni preduslovi ovo su tankeri a ne kruzeri.
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline lidaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Skolioza ki?me
« Reply #16 on: 24/May/2012 »
evo, napokon sam gotova s liječničkim!
kao što sam i očekivala, skolioza se lijepo vidjela na rentgenskoj snimci i kompanija je zato trazila dodatni nalaz i pregled od ortopeda (izračunavanje cobbovih kuteva i stupanj zakrivljenosti). ortoped je utvrdio manju skoliozu i da ona ne predstavlja ama baš nikakve prepreke obavljanju bilokakvog posla tako da je lječnički odobren bez ikakvih problema, osim što je sve to skupa trajalo prek 20ak dana i sva ta neizvjesnost me koštala živaca.

eto, ak imate skoliozu i ako vam se lijepo vidi na slikici, a nemate nikakvih problema i bolove u leđima, računajte na pregled ortopeda (i dodatni trošak) i ne živcirajte se previše.



don't dream your life live your dreams