Posao na Brodu > Radno vrijeme na kruzerima

koliko sati radi dnevno jedan buffet steward na princessu??

(1/4) > >>

gogo2303:
koliko sati radi jedan buffet steward na princessu i koliko je moguce biti promovisan nakon jednog odragjenog ugovora????

Sale980:
Ja sam u bellboxu radio 11 nekad i duze a u horison-u 11,5. Zavisi od broda i od toga gde radis. Ako odes na veliki brod u dining mozda i 13 sati ali je dobra para. Rmbas al bar znas sto. Sto se tice promocije sanse su minimalne, mozes ladno da odradis 3-4 ugovora ko buffet... mada ako te oce sreca mozes vec na sledeci ugovor da odes ko JWTR. To niko nemoze da ti kaze

gogo2303:
11 sati dnevno to je u nekoj granici koliko se moze ocekivat posto buffet stewardi rade u buffet restoranu na dorucku,rucku ili veceri!! A de mi reci kakve su pare,dali je moguce barem 1300 dolara zaradit i koliko je moguce da te posle jednog odradjenog ugovora prebace u room service gde ipak mislim da je puno bolji baksis od buffet stewarda a i bolji su radni uvijeti.

Sale980:
Mene su poslali u room service (bellbox) posle 1 meseca provedenog u horisonu (to je buffet restoran). Prvi mesec sam izaso negde oko 1100$ a sledecih 5 1300$-1400$ (za 6mes. nesto manje od 8000$), nisam hteo da idem u dining gde mozes najvise da zaradis kao buffet... s tim da ti napominjem da zavisi od broda koji dobijes. Ako dobijes veliki brod i prebace te u dining nakon mesec-dva mozes da pravis 2200$+.... ako dobijes mali brod i provedes ugovor u horisonu onda vrlo verovatno 720$-800$ niko nemoze da ti kaze kako ce tebi da bude. Meni su sad dali mali brod za sledeci ugovor a ja za te pare na brod ne idem, probacu drugu kompaniju

gogo2303:
u prvom ugovoru konstantna placa od 1300-1400 je skroz uredu...
ja sam istotako prosao kao i ti otprilike, u prvih 6 mjeseci 1100-1300 dolara a onda F&b manager nam je rezao place sa svojom odlukom o ukidanju gratuitija tako da sam imao 650 dolara u zadnjih 2 mjeseca i zbog toga se nisam se vratio na royal caribbean nego i ja sad trazim drugu kompaniju i tako da sam aplicirao za princess i sad razmisljam da ili ne????
posto sam bio vec radio na cruiserima kuzim da placa ovisi o puno cinjenica al sve u svemu buffet steward se i ne cini tako losa startna pozicija al ipaK ja nebi radio za 600,700 dolara ako budem imao takvu nesrecu.. odi na royal, imas u martu intervju za asisstante i nisu uopce teski

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version