Posao na Brodu > Život na Moru ~ Life@Sea

Život na brodu (zbirna tema 2007-2011)

<< < (2/136) > >>

Tasha LEE:

--- Quote from: user999 on 12/June/2007 ---Za razliku od gotovo svih drugih Cruise Line kompanija, Carnival ne placa svojim radnicima avionske karte, a sa druge strane, poslije 10 godina rada za njih, dobivas neku vrstu penzije. Nije velika, ali nije ni za baciti.  :o

--- End quote ---

Hvala najlepse! Imas li neka iskustva sa intervujima, mislim da bi to zanimalo i druge ljude koji su zainteresovani za ovaj posao? Ja cu sutra nakon razgovora podeliti iskustva sa svima.  :) Na kojem si brodu sada i na kojoj poziciji, jesi li zadovoljan?

CEO:
Sto se tice interview-a, nemoj izgledati previse zabrinuta. Nijedan poslodavac ne voli zabrinutog i tmurnog radnika.
Znaci - samo vedro i samouvjereno, tipa: ako me ti ne zaposlis, zaposlice me netko drugi.
Nemoj se preizazovno obuci. Vazno - ne dozvoli pauze u razgovoru ... samo pricaj. U ovome poslu poslodavac zeli nekoga tko ce pricati sa gostima, a ne otkretati glavu, kao sto se cesto dogadja. Bilo je slucajeva da su cure dobile otkaz jer ih sef nikada nije vidio da bi se nasmijale...
Imam jos savjeta, ali nazalost upravo mi zavrsava nocna smjena, i kolega iz dnevne ce doci. Ja idem na spavanjac.
Pozdrav i sretno

p.s.
Taj razgovor danas za tebe je ustvari samo predrazgovor, pravi interview je tek kada sretnes predstavnika kompanije.

Tasha LEE:
Veliki pozdrav svima!

Juce mi se zavrsio intervju sa predstavnicima Employment Power agencije i prosla sam!
I po recima agenta, Engleski jezik mi je odlican i vec za dve nedelje idem na razgovor sa predstavnicima kompanije Starboard, za poziciju shop assistanta. Ako nekoga zanimaju detalji intervjua, slobodno pitajte.

Pozdrav.

vidax:
ViVa...

Naisao sam slucajno na link na tvoj forum. Dobro stvar, puno detalja i korisnih informacija u vrlo malo recenica. Svaka cast.
Imam jedno pitanje sta se tice posla na brodu. Naime trenutacno radim na platformi kao odrzavanje za placu od 2000 eura mjesecno.
Do te pozicije mi je trebalo malo manje od godine dana.
Pa me zanima dali bih mogao tako nesto ostvariti na brodu, recimo za godinu dana?
I za koju poziciju da se prijavim posto imam srednju skolu smjer strojarstvo?

CEO:

--- Quote from: Tasha LEE on 14/June/2007 ---Veliki pozdrav svima!
Juce mi se zavrsio intervju sa predstavnicima Employment Power agencije i prosla sam! I po recima agenta, Engleski jezik mi je odlican i vec za dve nedelje idem na razgovor sa predstavnicima kompanije Starboard, za poziciju shop assistanta. Ako nekoga zanimaju detalji intervjua, slobodno pitajte.
Pozdrav.

--- End quote ---

CESTITAM !!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version