Posao na Brodu > Ici na kruzer ili ne?

Da li vredi ici?

(1/6) > >>

comi99:
Sada bas gledam na sajtu safe cruise-a(a oni i kouzon su isti), a s obzirom da nemam radno iskustvo u hotelu, jedino sto mogu da radim je ovo: "Utility Cleaner - muškarci od 21 do 30 godina starosti. Nije potrebno prethodno iskustvo u poslu. Potrebno je solidno znanje engleskog jezika. Posao je ćišćenje dela broda gde su zaposleni (hodnika, toaleta, stepeništa i sl). Zarada je 610$ mesečno."

Znaci sest meseci, 3660$, a meni treba 1100$ da bih otisao(koje cu pozajmiti), znaci 2500$ ?

Jel postoji bilo kakva mogucnost da nesto drugo radim, jer za sve pise da treba iskustvo?

Mezzomarinero:
Naravno da vredi ako imas cilj, sa te pozicije mozes stici do cabin steward gde ima napojnice ali ti treba bar jedan ugovor da odradis.  :uzdravlje:

Argonaut:
Matori sve je to bedna kinta a posao grbav da grbaviji ne može biti.
Promociju za cabin stewarda apsolutno ne možeš dobiti posle prvog ugovora.Znam za momke koji su posle drugog ugovora dobijali unapređenje za ACAT,mada je i tu smešna kinta od 820$.
Ali na pitanje da li se isplati ići?Moj odgovor je DA.

wolfns:
procitaj ti jos malo po forumu, pa se vrati nazad na svoje pitanje...


Total Members:   8911
Total Posts:   64758
Total Topics:   6901
Users Online:   1951

ne bi nas bilo toliko da se ne isplati...
e sad, kako, kome, na koji nacin...to sve zavisi

morbid:

--- Quote from: comi99 on 05/April/2014 ---
Jel postoji bilo kakva mogucnost da nesto drugo radim, jer za sve pise da treba iskustvo?

--- End quote ---
Ja sam procitao bezbroj postova na ovom forumu, gdje ljudi pisu da su se prijavili za odredjene poslove na brodu bez dana iskustva. Nasminkaju CV, nauce neke osnovne stvari o poslu za koji su aplicirali i to je to.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version