Posao na Brodu > Zubi

Dali svi zubi moraju da budu zdravi tj popravljeni?

(1/4) > >>

Pedro:
Dali svi zubi moraju da budu zdravi tj popravljeni?Da znam da odem na vreme da popravim zub il mogu posle?
Nesto mi se ne ide kod zubara  :moli: :hehe: :hehe:

legionnaire007:

--- Quote from: Pedro on 07/March/2013 ---Dali svi zubi moraju da budu zdravi tj popravljeni?Da znam da odem na vreme da popravim zub il mogu posle?
Nesto mi se ne ide kod zubara  :moli: :hehe: :hehe:

--- End quote ---

ne gleda ti nitko zube na medicalu, tako da ne brini za neki karijes, mozes i kasnije popraviti :)

Pedro:
Uh to mi je spas,ovde nas doktor ko mesar za prasad kad uvati da popravlja vise stete nego koristi
Hvala za info  :run: :run: :run: :yahoo: :yahoo:

CEO:

--- Quote from: legionnaire007 on 07/March/2013 ---ne gleda ti nitko zube na medicalu, tako da ne brini za neki karijes, mozes i kasnije popraviti :)

--- End quote ---

Mislim da to ovisi, kako za koju kompaniju.
Ja sam za Princess morao odnijeti potvrdu zubaru da garantira da će mi zubi biti ok dok sam na brodu.
Poslije sam išao raditi za još jednu američku firmu, isto su tražili.

Tako da .. Pedro, ne razbacuj se sa smajlijima bez potrebe .

legionnaire007:

--- Quote from: CEO on 07/March/2013 ---Mislim da to ovisi, kako za koju kompaniju.
Ja sam za Princess morao odnijeti potvrdu zubaru da garantira da će mi zubi biti ok dok sam na brodu.

--- End quote ---

Moguće, ili su se pravila promijenila. Iz prve ruke znam da ništa ne traže za Cunard, Carnival i NCL... Pa ako nekome znači nešto ta informacija...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version