Posao na Brodu > Zubi

jedinica se iskrivila, a danas mi javljeno da u petak krecem u seattle...ludilo

(1/2) > >>

zlo20:
evo ovaj vikend na utakmici mi gospoda iz suparnicke ekipe nabiju zube, tj jedinica je dobila udarac da nije niti pukla nego se iskrivila prema unutra...popravio bi ja to nije problem....nego danas mi je javljeno da u petak krecem u seattle...ludilo...za privatnika love jednostavno nemam preskup je...sta mislite koliki ce to bit problem?

Princ na belom brodu:
Čekaj... hoćeš da odeš na nekoliko meseci u inostranstvo, tj. na brod sa povređenim zubom?! :pad:

Nikako, ali nikako nemoj da dozvoliš da ti se tamo nešto zakomplikuje, pokajaćeš se kad shvatiš koliko su na Balkanu stomatološke usluge jeftine.

U pitanju je tvoje zdravlje... ili u najboljem slučaju "samo" tvoj izgled, obavezno idi kod zubara, imaš dovoljno vremena. :deda:

zlo20:
bio sam kod zubara i zub je samo pomaknut a slikanje i sve nemoze bit gotovo prije nego iduci tjedan, zato i pitam jer mi je zubar reko da nece bit problema ako budem otiso....jedino sto nemogu cekat

CEO:
Ako te ne boli, nije problem.
Uostalom, ako ti bude trebalo ugraditi i novu jedinicu, prije ćeš tamo zaraditi pare za to, a izvedivo je u Meksiku, na Bahamima, pa čak i US.
Koštaće te, ali je izvedivo.

Princ na belom brodu:
E, dobro je što si bio kod zubara, razumeo sam da nećeš ni da pokušaš... ako je rekao da nije ništa ozbiljno, onda još bolje. ;D

Srećan put i mirno more! :uzdravlje:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version