Author Topic: ODLAZAK NA KRUZER S PRIJATELJEM  (Read 3729 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lud-zbunjen-normalan

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
ODLAZAK NA KRUZER S PRIJATELJEM
« on: 05/June/2011 »
100% sam siguran da ce me Sef ili 'ubiti' ili banovati.  :(

Mene zanima da li je moguce na isti brod poci s prijateljem raditi?

Lakse bi mi bilo da je netko moj samnom (bar meni). Da li netko ima iskustva i da li je uopce moguce da podemo zajedno?

Unaprijed zahvaljujem, a Sefu se ispricavam. Pozdrva!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili ćeš morati zavoljeti to što dobiješ!!

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: ODLAZAK NA KRUZER S PRIJATELJEM
« Reply #1 on: 05/June/2011 »
100% sam siguran da ce me Sef ili 'ubiti' ili banovati.  :(

Mene zanima da li je moguce na isti brod poci s prijateljem raditi?

Lakse bi mi bilo da je netko moj samnom (bar meni). Da li netko ima iskustva i da li je uopce moguce da podemo zajedno?

Unaprijed zahvaljujem, a Sefu se ispricavam. Pozdrva!

Vidis da si svjestan posljedica, mozes samo izgubiti sansu da citas forum, ako ti Sef banira tvoj IP. Citaj, citaj i citaj! Sve to vec imas napisano, i ne trebas odmah bombardovati forum sa ponovljenim diskusijama.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: ODLAZAK NA KRUZER S PRIJATELJEM
« Reply #2 on: 05/June/2011 »
ban 10 dana zbog VELIKIH SLOVA i ponavljanja teme  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline lucy

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: ODLAZAK NA KRUZER S PRIJATELJEM
« Reply #3 on: 05/June/2011 »
male su sanse za odlazak npr,sa prijateljem znam iz iskustva od mojih kolega koji su u paru ili naprosto prijatelja koji su zeljeli sa prijateljima..poanta nije sto bi ti bilo lakse-jer sa prijateljem ili bez njega ti ces tamo radit i neces imat puno vremena za 'bancenje'ali vremena za sticanje novih prijatelja nece nedostajat.

Offline njofra

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: ODLAZAK NA KRUZER S PRIJATELJEM
« Reply #4 on: 20/June/2011 »
Pozdrav svima...malo preskacem predstavljanje, ali zasto je problem ici s nekim (prijateljem, deckom, curom) na brod? Tipa, tesko je da oboje upadnete na isti brod ili??? Zanima me jer sam ja trenutno u razmišljanjima zajedno s prijateljicom pa čisto da znam. Rekli su mi iz EP da možeš ići s nekim, čak su mi napomenuli da možeš biti i cimer s tom osobom. Samo morate zajedno "upast" na isti brod... Ma, koliko vidim iz drugih postova i tema...nije problem, samo se treba malo vise potrudit :) Sorry na "nepotrebnom" dizanju teme  oT

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: ODLAZAK NA KRUZER S PRIJATELJEM
« Reply #5 on: 21/June/2011 »
Problem je to, itekako, a zasto je problem , pitaj kompaniju..Obicno zajedno idu neki koji su momak i cura ili neko ko planira nesto s nekim, a sad da ce kompanija zbog vas mjenjati cjeli rotation male su sanse , jos da budes cimer, sanse su ti jako jako jako jako male...Zato samo pali na brod ako ti je stalo da radis, ne zanovjetaj od agenata da ti cine neke magarece usluge. Iz EP ce ti reci sve samo da odes preko njih ...Pamet u glavu