Author Topic: I kako bre da upadnemo zajedno?  (Read 1831 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Strelica23

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
I kako bre da upadnemo zajedno?
« on: 13/August/2011 »
Dragi forumasi,ne znam dal je bilo slicno pitanje jer sam iscitala dosta a nisam nasla,pa nisam pametna gde da smestim  ???
Naime,moram prvo da pohvalim forum,fenomenalan je i prepun informacija bez kojih ni ne bih imala ove ideje...
Moj decko i ja planiramo da odemo na brod zajedno i videla sam tu temu,kapiram da moze,ali ne znam niti sam videla konkretan odgovor od cega to zavisi...
Ali ajde da je to jedina komplikacija. Molim vas me posavetujte ...
I on i ja imamo godine ugostiteljstva iza sebe sto se tice i sanka-bara i konobarisanja.Ja engleski govorim veoma dobro ali on jaaako slabo.Sad ce da upise kurs,i nadam se da ce nauciti dosta plus mu i ja pomazem ali kacenat mu je jako los. A bez njega ako odem to definitivno znaci kraj,jer nam je takva veza. Jako mi je tesko i lomim se,ali ovo nisu ljubavni jadi,nego konkretan problem za koju poziciju on da konkurise a da ne umre od posla za max 600 dolara?!  :hmm:
Ja bih htela da budem ili ass waiter ili bar waiter i ne mislim da ce meni to biti neki problem uzasno sam komunikativna i ono funny kazu  :D
I kako bre da upadnemo zajedno pa ako ne postoji nikakva sansa na svetu,budite iskreni jer je meni samo taj brod u glavi,i vidim to kao sjajnu stvar za nas dvoje,jer je i on veoma vredan samo mu fali znanje engleskog! HELP!!  oT

_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to http://x.exps.me?0c5931adb6ece2d1fee88d1a0f757696

Offline ayrtonsenna

  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
“Go ahead, make my day”

Offline Strelica23

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: I kako bre da upadnemo zajedno?
« Reply #2 on: 13/August/2011 »
hvala puno,ali procitala sam to vec,i kazem da znam da je moguce ali me jako muci pitanje na koju poziciju on da puca...
zato sto mi zvuci nemoguce da ja sad tamo nesto izvoljevam i trazim,i jos da ne znamo gde bi on mogao da radi  ???
tnx u svakom slucaju...  :uzdravlje: