Author Topic: Pripreme za rad na brodu?!  (Read 7856 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vidikovac

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pripreme za rad na brodu?!
« on: 05/August/2010 »
Dobar dan svima! (mirno more) :)

Evo nisam znao gdje se raspitati o ovome pa evo par pitanja,pregledao sam forum i nasao dosta stvari koje su me zanimale ali isto tako i neke nisam,pa kao na primjer:

Ukratko,napunit cu 19 godinu zivota u 11 mjesecu. Planiram za dvije godine,najmanja moguca dobna starost,otici na brod na 6 mjeseci. Mene bi zanimalo sta da do tada radim. Mozda malo glupo zvuci ali nije. Planiram se zaposliti kao pomocni konobar,ukoliko me prime. Gledao sam da se traze 2 god iskustva,pa sad ja toliko vremena do 21 tocno i imam,pa me zanima gdje da se te dvije godine zaposlim. Mogu li kao konobar u nekom kaficu ili moram restoranu? Kakva su vasa iskustva?

Drugo,dok 'cekam' te dvije godine da produ koji jezik mi je najbolje da dobro naucim. Pricam jako dobro engleski,dok njemacki i talijanski nesto slabije. Koja od ta 2 jezika da naucim takoder bolje pricat.,kako da pitam,koja su vaznija te se vise upotrebljavaju? ili mozda pak neki treci?

I bio bih zahvalan za jos par savjeta sta da napravim,zaposlim,naucim,te kako da se pripremim kroz ove dije godine :P

I jos me samo zanima jedna stvar koju nisam bas nasao na forumu puno,a to je sta se radi u slobodno vrijeme? Cuo sam da se ne smije odlaziti po casinima ali dali to vrijedi i za disco klubove? i tako to.


Unaprijed hvala =)

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Pripreme za rad na brodu?!
« Reply #1 on: 05/August/2010 »
Nauci spanski (bice ti od pomoci u Majamiju  :D ).

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pripreme za rad na brodu?!
« Reply #2 on: 06/August/2010 »
Neki dan sam pitao i dobio odgovor od A Priori iz Lovrana, koji će mnoge zanimati:

Ja: Molim vas, koja je donja dobna granica za mogućeg zaposlenika na Carnivalu?
A Priori: Za rad s picem 21 g., za rad s hranom 18 g

Eto mladiću, ne moraš čekati da navršiš 21  :party:

(* Napomena: Ova agencija radi samo sa Hrvatskim državljanima)
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline vidikovac

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pripreme za rad na brodu?!
« Reply #3 on: 07/August/2010 »
Neki dan sam pitao i dobio odgovor od A Priori iz Lovrana, koji će mnoge zanimati:

Ja: Molim vas, koja je donja dobna granica za mogućeg zaposlenika na Carnivalu?
A Priori: Za rad s picem 21 g., za rad s hranom 18 g

Eto mladiću, ne moraš čekati da navršiš 21  :party:

(* Napomena: Ova agencija radi samo sa Hrvatskim državljanima)

Sad si me ugodno iznenadio mogu ti reci! Jos bih te zamolio da mi das neki broj telefona ili link stranice gdje se mogu vise informirati i na kraju prijaviti za rad! Samo jos,imam iskustva 2 godine prakse ali to nemam u radnoj knjizici tako da cu tesko dobit posao sada ali vrijedi pokusati. zahvaljujem se frende

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Pripreme za rad na brodu?!
« Reply #4 on: 07/August/2010 »
Sad si me ugodno iznenadio mogu ti reci! Jos bih te zamolio da mi das neki broj telefona ili link stranice gdje se mogu vise informirati i na kraju prijaviti za rad! Samo jos,imam iskustva 2 godine prakse ali to nemam u radnoj knjizici tako da cu tesko dobit posao sada ali vrijedi pokusati. zahvaljujem se frende

search opcija  gore desno, naći češ kontakt najbolje da vidis s njom direktno oko mogucnosti, iskustvo je vrlo ali vrlo relativan pojam u ovom poslu, za većinu pozicija.
ča je  život vengo fantažija