Author Topic: Izgubio sam flight details !! sta je predlazete  (Read 5458 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Doso sam 09 og novembra sa Infinity broda pa moram 20og januara nazad u miami da se ukrcam na Eclipse, medjutim tek prije 3 dana sam skonto da sma izgubio flight details .Ustvari kad se sjetim nisu mi ni dali flight details za povratnu kartu i kad sam je platio.Poslo sam  e mail crew adminu ali nisam dobio odgovor do sad...malo neodgovorno i od njih .Imateli kakvih prijedloga ? ???

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Izgubio sam flight details !! sta je predlazete
« Reply #1 on: 30/November/2010 »
iskopaj tel broj recepcije na brodu, i pitaj da te spoji na crew office pa ih pitaj za kartu.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dejanasrb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 62
  • Svi na brod! ODMAH!!!
    • View Profile
Re: Izgubio sam flight details !! sta je predlazete
« Reply #2 on: 30/November/2010 »
Ili ako bar znas prevoznika zovi predstavnistvo na aerodromu!! Kako god, poslace ti na mail par dana pre leta,pa samo to odstampaj!!

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Izgubio sam flight details !! sta je predlazete
« Reply #3 on: 30/November/2010 »
pa ono ne isplati mi se zvati ih sad u Miami, to kosta .Imo bi telefonski racun za samoubistvo ali ponovo sam im se javio e mailom pa cekam i nadam se da ce mi poslat ponovo ako ne zvat cu aerodrom .  :plovim:

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Izgubio sam flight details !! sta je predlazete
« Reply #4 on: 30/November/2010 »
pa ono ne isplati mi se zvati ih sad u Miami, to kosta .Imo bi telefonski racun za samoubistvo

Da to izbjegnes, ako vec nemas adresu na Gmail-u, otvori jednu, i vidjeces da u donjem desnom uglu imas ikonu Call Phone, klikni tu i svi pozivi su besplatni prema USA i Canada, do kraja 2010...

Radi, provjereno.


Pozdrav









When it comes to money, nobody can be trusted !