Author Topic: Princess pa Carnival. Kako ljudi iz Carnivala gledaju na to?  (Read 2756 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Hipoteticko pitanje: Neko ko odradi ugovor u kompaniji Princess, nije zadovoljan i pozeli da radi za Carnival.

Kako ljudi iz Carnivala gledaju na to?

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Princess pa Carnival
« Reply #1 on: 21/September/2012 »
Gledaju i vide čoveka sa iskustvom. Plus za tebe. A kad pitaju zašto napuštaš prethodnu kompaniju, ne kažeš da nisi bio zadovoljan, već da si saznao da Carnival pruža bolje uslove za rad, napredovanje, a ti želiš da ideš napred, bla-bla... opet plus za tebe. ;D

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Princess pa Carnival
« Reply #2 on: 21/September/2012 »
Tnx Prince na odgovoru koji i te kako ima logike! Cak sam nesto kontao da sa podignutom obrvom razmatraju takav slucaj..

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Re: Princess pa Carnival
« Reply #3 on: 22/September/2012 »
Gledaju i vide čoveka sa iskustvom. Plus za tebe. A kad pitaju zašto napuštaš prethodnu kompaniju, ne kažeš da nisi bio zadovoljan, već da si saznao da Carnival pruža bolje uslove za rad, napredovanje, a ti želiš da ideš napred, bla-bla... opet plus za tebe. ;D
Samo sto je Princess deo Carnival grupacije. I ako uzmu u razmatranje mora proci 6 meseci do godinu dana da predjes. Ali verovatno neces moci.
A drugo, zasto bi (cak i hipoteticki) neko presao sa Princessa na Carnival - sa magarca na tesko obolelu mulu.

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
/
« Reply #4 on: 22/September/2012 »
Zbog brzeg odlaska na Princess,posle zbog bolje plate na Carnival

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Princess pa Carnival
« Reply #5 on: 22/September/2012 »
Samo sto je Princess deo Carnival grupacije. I ako uzmu u razmatranje mora proci 6 meseci do godinu dana da predjes. Ali verovatno neces moci.
A drugo, zasto bi (cak i hipoteticki) neko presao sa Princessa na Carnival - sa magarca na tesko obolelu mulu.

Pitanje u vezi ovih 6 mjeseci do godinu dana, vrijedi li to i za ljude koji su završili ugovor na jednoj kompaniji unutar Carnival grupacije, pa zatim apliciraju iznova na drugu kompaniju unutrat Carnival grupacije?
Once a sailor, always a sailor.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Taj problem cekanja mene muci ,zavrsio sam dva ugovora za Carnival .Sad me ceka interview za Starbord u martu 2013 .Mene zanima ako dobijem posao dali cu morati cekati 6mjeseci ili duze .

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Pa sad bas da je sa Carnival "magarac" nebi se slozio pogotovo restoran. Upozno sam decke na Carnivalu sto su radili na Princessu i svi kazu da je Carnival bolji. :)
Pod bolji mislim bolji zivot za crew. Svi znaju da je tezak zivot na brodu. :). Plus da ne govorim na Princess su mi rekli da nemosh minjat dept. ko na Carnival.

Jedino decki u baru su rekli da je na Princessu bolje zbog bar boya, drukciji sistem. Na princessu si konobar dok na Carnival se dosta toga radi sa strane al lova je ista bila cak i bolja na Carnival.

Sto se tice prebacivanja unutar Carnival korporacije, ja sam to uradio, sad cemo vidit kolko budem ceko LOE. Intervju odradio pocetkom 11mjesec i josh nisam dobio LOE. Mozda budem ceko do godinu dana. Kolko ja znam starbord nema veze sa Carnival. :)