Author Topic: dali neko zna nesto o firmi anemos?  (Read 9537 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milos88nbg

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
dali neko zna nesto o firmi anemos?
« on: 15/November/2012 »
nadam se da je pravo mesto za ovo pitanje zanima me dali neko zna nesto o firmi anemos..nasao sam oglas na halooglsima za rad na brodu ..i u roku od jednogdana mi je javljeno da dodjem da na razgovor je je predstavnik sa kipra koji unajmljuje ljude za brod zadovoljan cv ijem ..pa me zanima ima li neko informaciju o njima Deckert Investments LTD je agent koji nalazi posao.
kaze u pitanju su 2 nova proda krecu u aprilu iz  rijeke samo po mediteranu

Offline Pipica

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: dali neko zna nesto o firmi anemos?
« Reply #1 on: 06/December/2012 »
mi smo sad zvali takodje tu firmu anemos doo , nama je receno da moramo doci licno u bg, da dostavimo cv i da nas direktorica vidi.pa i nas zanima da li neko nesto zna o tome i da li je to sigurno jer smo vec bili prevareni..

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: dali neko zna nesto o firmi anemos?
« Reply #2 on: 06/December/2012 »
I tako prevareni bi opet svoje poverenje ukazali necemu sto je neprovereno i o cemu  :google!: jako malo zna? Svaka cast na hrabrosti, ali ja pare, zivce i vreme nikad ne bi trosio na nesto tako, nego to sam samo ja.

Offline Pipica

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: dali neko zna nesto o firmi anemos?
« Reply #3 on: 06/December/2012 »
pa.. upravo zbog toga smo se ulogovali na ovaj forum gde mozemo saznati vise informacija  o radu na brodu i dr..Zato smo i pitali jer nismo jos nista uradili povodom tog pitanja..

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: dali neko zna nesto o firmi anemos?
« Reply #4 on: 06/December/2012 »
Zbog čega ne idete putem kojim su prošle stotine i tisuće prije vas, i lijepo napisali sve o time od A do Ž?
Zašto eksperimentirati sa nekim za koga nitko nikad nije čuo?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Pipica

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: dali neko zna nesto o firmi anemos?
« Reply #5 on: 06/December/2012 »
mi smo samo zvali jer smo videli ,  i zato smo pitali...procitacemo i valjda cemo naci nesto gde mozemo da se apliciramo..

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: dali neko zna nesto o firmi anemos?
« Reply #6 on: 06/December/2012 »
U ovom nasem regionu ima sasvim dovoljno proverenih agencija koje vode na proverene kompanije, samo prelistajte forum, nacicete sta trazite, siguran sam.
Ne vredi rizikovati, u najboljem slucaju, i ako to nije prevara verovatno ce vas proslediti nekoj vecoj agenciji i za to naplatiti svoj procenat.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: dali neko zna nesto o firmi anemos?
« Reply #7 on: 06/December/2012 »
mi smo samo zvali jer smo videli ,  i zato smo pitali...procitacemo i valjda cemo naci nesto gde mozemo da se apliciramo..

E stvarno ljudi moji ja neznam ste vi teletabisi il sta. El nije dovoljno sada sto se ljudi opekli na Moby preko provjerene agencije i a vi i dalje ovce. Uzas.

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Poz
« Reply #8 on: 06/December/2012 »
Ovce su za sisanje :)

Offline milos88nbg

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: dali neko zna nesto o firmi anemos?
« Reply #9 on: 17/December/2012 »
sada i vi preterujete ..ja sam voljno rizikovao 50e jer u svakoj agenciji u kojoj sam bio su mi trazili 1000e unapred ...a ovi ti skinu jednu platu na 6 delova znaci po 200 dolara mesecno ...i plus ne pitaju za iskustvno ni nista ...jer prave sve nove posade i zato idemo na trening od 7 dana u rjeku..ta kiparska firma dekert ili kako vec se meni cini proverana jer vidim da zaposljavaju ljude libija s.arabija itd samo da ovi nasi ne useru nesto....videcemo sta bude bice ...meni su rekli da ce zvati 15,16 januara...da mi kazu kada idem u rjeku na trening ( nista ne placam to mi skidaju od plate troskove treninga)....u svakom slucaju videcemo sta bude bice..ja se nadam da ce sve biti uredu....

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: dali neko zna nesto o firmi anemos?
« Reply #10 on: 17/December/2012 »
Ti moras biti svjestan da niti u jednoj firmi ti niko nemoze skidat platu. To su gluposti. Firme placaju agenciji proviziju po radniku i cao. Nema sa tebom agencija nista nakon sto si na brodu a josh manje ovlasti da ti skida platu. Stvarno si ofca. :D

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ti moras biti svjestan da niti u jednoj firmi ti niko nemoze skidat platu. To su gluposti. Firme placaju agenciji proviziju po radniku i cao. Nema sa tebom agencija nista nakon sto si na brodu a josh manje ovlasti da ti skida platu. Stvarno si ofca. :D

Podsjeti me jesi li ti platio "proviziju" agenciji Employment Power ili nisi?
Onoj istoj agenciji koju kompanija plaća za posao, koja po zakonu ne smije naplaćivati proviziju, i za koju u ugovoru potpisuješ da im nećeš platiti nikakvu proviziju.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline D10S

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Re: dali neko zna nesto o firmi anemos?
« Reply #12 on: 17/December/2012 »
Samo vi idite preko neki divlji agencija i kompanija,pa kad budete prevareni opet dodjite ovamo i kukajte !

Od toliko poznati agencija vi izmisljate toplu vodu  oT

stvarno vas ne razumijem ..
Better to fight for something than live for nothing.

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: dali neko zna nesto o firmi anemos?
« Reply #13 on: 17/December/2012 »
Inače firma "Anemos" se bavi opremanjem dečijih igrališta i prodajom opreme za bašte  :rofl:

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: dali neko zna nesto o firmi anemos?
« Reply #14 on: 17/December/2012 »
Inače firma "Anemos" se bavi opremanjem dečijih igrališta i prodajom opreme za bašte  :rofl:
Trebala bi mi neka oprema za bastu.  :haha: