Author Topic: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?  (Read 54486 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Info za nas koji cekamo, kada novi brodovi izlaze.

Viking ship relise date - new ship's:
Viking Buri - March 2014
viking Delling -  March 2014
Viking Heimdal -  March 2014
Viking Hermod -  March 2014
Viking Ingvi -  March 2014
Viking Lif -  March 2014
Viking Hemming -  March 2014
Viking Alsvin - April 2014
Viking Bestla - April 2014
Viking Eistla - April 2014
Viking Gullveig - April 2014
Viking Kvasir - April 2014
Viking Idi - May 2014
Viking Kara - June 2014
Viking Hlin - July 2014

Viking  14 new Longships launching in 2014. Viking's Longship Class offers five categories of cabins.
The line's super-sized Explorer Suites (445 square feet) and Veranda Suites (275 square feet) feature French balconies off the bedrooms and full balconies off the living rooms.
Passengers can hang out at the Aquavit Terrace, an indoor-outdoor space with retractable floor-to-ceiling glass doors at the bow of each Longship.
All 14 Longships will be christened in one large ceremony in March in Avignon, France.

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Info za nas koji cekamo, kada novi brodovi izlaze.

Viking ship relise date - new ship's:
Viking Buri - March 2014
viking Delling -  March 2014
Viking Heimdal -  March 2014
Viking Hermod -  March 2014
Viking Ingvi -  March 2014
Viking Lif -  March 2014
Viking Hemming -  March 2014
Viking Alsvin - April 2014
Viking Bestla - April 2014
Viking Eistla - April 2014
Viking Gullveig - April 2014
Viking Kvasir - April 2014
Viking Idi - May 2014
Viking Kara - June 2014
Viking Hlin - July 2014

Viking  14 new Longships launching in 2014. Viking's Longship Class offers five categories of cabins.
The line's super-sized Explorer Suites (445 square feet) and Veranda Suites (275 square feet) feature French balconies off the bedrooms and full balconies off the living rooms.
Passengers can hang out at the Aquavit Terrace, an indoor-outdoor space with retractable floor-to-ceiling glass doors at the bow of each Longship.
All 14 Longships will be christened in one large ceremony in March in Avignon, France.

Ja ih nabrojah 15.  :D
Sad opet ne kontam, ako je popunjeno sve sa starom posadom od prošle godine, od kud to da za nas nema mjesta u martu i aprilu na ovim novim? Ja kontam da ovdje nešto nije kako treba. :)

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Mogue da su imali dosta njih on hold jos od prosle godine, mada i ja bas ne shavatam sve to.

Evo ti sajt sa kojeg sam dobio informacije o novim brodovima za ovu godinu.
Moguce da sam napavio gresku dok sam kopirao.

http://www.cruisecritic.com/articles.cfm?ID=167



Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Mogue da su imali dosta njih on hold jos od prosle godine, mada i ja bas ne shavatam sve to.

Evo ti sajt sa kojeg sam dobio informacije o novim brodovima za ovu godinu.
Moguce da sam napavio gresku dok sam kopirao.

http://www.cruisecritic.com/articles.cfm?ID=167




Nisi napravio grešku, ja ih nadjoh sve na njihovom sajtu. 10 novih brodova izlazi za Rajnu, Majnu i Dunav, znači rijeke na kojim mi možemo da radimo bez problema, al' čisto sumnjam da je ova kritika istinita, jer ako će im kršetenje biti u Avinjonu, kako će ih za vrlo kratko vrijeme prebaciti na Dunav, to je duga plovidba koja zahtjeva dosta vremena i pripreme, naročito što neki baš na ovom Lif-u imaju trening, čini mi se u Kelnu. To je vjerovano malo reklama. Jesi ti pisao ofisu?

Offline Nemanja0309

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Ljudi javila mi se Jelena iz Feron agencije! 13.03. Treba da sam na brodu ne znam kom i gde! Imam trening! Poslala mi je poruku na Mobilni telefon!!
Evo uprao sad :D hahahah ! AJaoooo idemooooooooo!!!! Pozicija: Sobar! Intervju u Decembru!!!!  :clapping:

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Evo recimo ovaj Viking Var počinje 14 aprila, sad vidio kod njih na sajtu. Mislim mozes naci datume za sve nove brodove kad krecu sa kruzevima.

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Ljudi javila mi se Jelena iz Feron agencije! 13.03. Treba da sam na brodu ne znam kom i gde! Imam trebning! Poslala mi je poruku na Mobilni telefon!! Evo uprao sad :D hahahah ! AJaoooo idemooooooooo!!!! Pozicija: Sobar! Intervju u Decembru!!!!  :clapping:

Izgleda da su počeli slati ugovore. Čestitam buraz! :)

Offline Nemanja0309

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Hvala Costariko!!!! JAvljam cim sutra ujutro saznam vise!!!

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Jesi ti možda bajker koji je ošišao kosu pred intervju? :)

Offline Nemanja0309

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
hahahaha jesam! :D hahahhaha :uzdravlje:

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Ja sam Miljan, bosanac. :) Čuješ li se sa Crnogorcem? :)

Offline mv8983

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Nemanja, cestitam!

P.S. Samo provjeri da li ti je dobar broj memorisan s kojeg ti je stigla poruka, cisto da te neko od drustva nije zeznuo. :D

Nadam se da je sve ok i da ce se i nama javiti. Ja sam bila 9.12. na intervjuu preko Ferona. :) Pozz svima

Offline antonio_d

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Zdravo svima... Jas sam bio na intervju u Varna krajom novembra, prosao sam pa uvjek cekam kao svi ostali...mozdna nas ima mnogo vise nego sta nim trebaju..pozdrav svima i sa srecom:)

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Slazem se da nas ima mnogo, ne treba gubiti nadu, ako ne bude ova sezona, uvek postoji sledeca godina :)

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Pozdrav, danas sam saznao da je Viking izasao sa 18 novih brodova.

Over the past 24 hours we christened 16 Viking Longships, breaking the record we set last year for “The Most Ships Inaugurated in One Day by One Company.” And there’s more to come! Two new, unique river vessels will be christened in Porto on Friday, bringing the total to 18 Viking ships launched across four countries in five days!

Join us in welcoming the newest additions to the Viking fleet: Viking Alsvin, Viking Baldur, Viking Bestla, Viking Buri, Viking Delling, Viking Eistla, Viking Gullveig, Viking Hemming, Viking Heimdal, Viking Hermod, Viking Hlin, Viking Idi, Viking Ingvi, Viking Kara, Viking Kvasir, Viking Lif, Viking Magni and Viking Torgil.

https://www.facebook.com/VikingRiverCruises