Author Topic: Rijecni brodovi - opcenito  (Read 400125 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline gab

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #225 on: 16/December/2009 »
jel itko išta javio ovima šta su prošli za uniworld?  -()-

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #226 on: 21/December/2009 »
Evo ja sam zvala danas. Gospodin Damir je rekao da ce ugovori stici tek u januaru jer im je neka guzva zbog praznika i tako. Ali ce vec sutra zvati agenciju da mu samo posalju koji kandidati ce ici u koju grupu. jer od 35 ljudi koji su primljeni oko 20 njih ce dobiti ugovor sa fiksnim datumom, a njih 15-ak sa stand by datumom. Tako da bi tokom tjedna trebao svima poslati meil tko je u kojoj grupi, samo mora sacekati dok mu iz Uniworlda posalju te papire. Eto to je ono sta je on meni danas rekao. Pozdrav

Offline krsta31

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #227 on: 21/December/2009 »
Pa dobro daj boze da tako i bude!! hvala Luna ,bolje je da jedan pozove pa da ovako obavesti ostale no da dosadjujemo coveku!

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #228 on: 21/December/2009 »
Nema na cemu, Krsta 31 ima pravo, bolje da jedan zove nego da svi covijeka gnjavimo. Na nama je jos uvijek da cekamo, ali je rekao da svi mi kojima je javljeno da smo prosli, sigurno dobivamo ugovor ali tek u januaru. Tako da ce nam jos strpljenja trebeti. Ja mislim da ce sve biti u redu i da cemo svi otploviti.  :D

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #229 on: 21/December/2009 »
Luna, hteo bih svima da kazem da sam isao preko doticnog gospodina iz Riversajda pre godinu dana i naravno prosao intervju,ali mi i dan danas nije nista javljeno. Fora je u tome da sam bio na stand by znaci ako neko odustane ili sta vec. I provalio sam da on samo odrzava intervjue da bih imao pokrice da su ljudi dosli na intervju.
Obicno na recnim brodovima vrte staru ekipu a vi ste svi na stand by. Nadam se da ove godine nece biti tako i da ce vecina vas otici na recni. ::yes::
.

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #230 on: 21/December/2009 »
Ma daj ""]] Ovo mi je prvi glas!!! Znaci mozda nas i vuce za nos ha??? Ako ne posalje ovaj tjedan ono sta je obecao, zovem ga ponovo :nono:

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #231 on: 21/December/2009 »
Luna, hteo bih svima da kazem da sam isao preko doticnog gospodina iz Riversajda pre godinu dana i naravno prosao intervju,ali mi i dan danas nije nista javljeno. Fora je u tome da sam bio na stand by znaci ako neko odustane ili sta vec. I provalio sam da on samo odrzava intervjue da bih imao pokrice da su ljudi dosli na intervju.
Obicno na recnim brodovima vrte staru ekipu a vi ste svi na stand by. Nadam se da ove godine nece biti tako i da ce vecina vas otici na recni. ::yes::
a cekaj sto ti nisi isao preko JOY agecije,neda mi se vrtiti postove al mi se cini da si ti pisao kako te za*****ala neka aleksandar iz spomenute agencije,a ne riverside zar ne?"I provalio sam da on samo odrzava intervjue da bih imao pokrice da su ljudi dosli na intervju." ovo mi nije jasno,pa daj molim te pojasni
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #232 on: 21/December/2009 »
Poz ledeni

Da ishao sam preko Vucenovic Aleksandre za recni brod i tu je maznula lovu al je sad osudjena na 5 godina zatvora.
Ne bih da vas obeshrabrim u vezi Riverside ali tako je bio slucaj pre godinu dana.
Obicno se desi da vecina ljudi bude na stand by a neki da odu, ipak trebate da sacekate i vidite sta ce biti.
Znaju svi kad npr. ides na kruzer budes na intervju i onda ti kazu prosao si intervju to fakticki znaci da samo cekas datum ukrcaja, a ovde ako ti kazu da si prosao intervju a posle ti jos kazu da si na standby, ipak malo glupo.
Ja bih voleo da svi odete koj iste bili na intervju samo polako uskoro cete znati.
Sve najbolje  :uzdravlje: :plovim:
.

Offline gab

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #233 on: 22/December/2009 »
Ako ne posalje ovaj tjedan ono sta je obecao, zovem ga ponovo :nono:

ooo, onda ima da ga svi zovemo!  :tuctuc:
ako je već rekao da će  od 35, 20 dobiti ugovor sa fiksnim datumom, a ostalih 15 ostati na stand - by nadam se da će tako i biti.. ne vjerujem da ima nešto od toga da nas zavlači jer zna da ćemo mu se svi natovariti na leđa.. a s druge strane, par ljudi je preko njega otišlo na Riveradvice, pa i na ovom interview-u, harrisi je recimo javljeno za trening u budimpešti 18.01... mada nisam čula da je itko otišao na Uniworld..

sad mi baš ništa nije jasno:
-nema nekog foruma posebno za riječne brodove,  ili ga bar ja nisam našla, pa da provjerimo situaciju
-kad se prijavljuješ online  za river cruise kompanije, kažu ti da se obratiš ovlaštenom agentu u svojoj zemlji, a koliko sam ja shvatila, riverside.hr je jedina takva. U EP se riječni spomene jednom godišnje, a JOY je u zatvoru.. jel ima još neka druga koja radi s riječnim?

kako onda pobogu, doći na riječni?! ???

dosad sam već mogla isploviti s cruiserom....  :nono:


lapiduse, najgore je što mi sve to zvuči logično, ali se iskreno nadam da nisi u pravu... :moli:

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #234 on: 22/December/2009 »
Gab i ja se nadam da nisam u pravu  oT  
Zelim vam svima da odete i uzmete lovu jer opet je u ovo vreme ici na recni bolje nego na kruzer
:plovim: evrici bato evrici eheheh  :rofl: :rofl:
.

Offline aleksandarana

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #235 on: 22/December/2009 »
 cenim da bi bilo najbolje da se malo strpimo  :hekla: pa da vidimo sta ce biti :pop1:
a ne da unapred  oT
a na kraju krajeva videcemo na forumu da li ce nas biti primljeno 20 ili cemo svi bit na stendby-u

Offline Don

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #236 on: 22/December/2009 »
evo ja procito ovih zadnjih par postova, i nakon toga odem pogledat e mail i....to je to..
:run: :yahoo: :yahoo: .. da skratim, evo mail koji sam danas dobio:

Poštovani!

Kompanija Uniworld nam je poslala listu kandidata sa vrstom ugovora koji ćete dobiti.

Obaviješatavamo vas da ste vi u grupi koja će dobiti ugovor sa fiksnim datumom početka rada.
Ako ste zaposleni, svakako ostanite raditi dok se ne sredi viza.

Ugovori će biti rasposlani odmah sljedeće godine nakon blagadana, te ćete tada isto tako podnijeti zahtijev za vizu.

Mi ćemo vas u svemu voditi.

Želimo vam Sretan Božić i Sretnu i uspješnu novu 2010. godinu

Srdačan pozdrav,

RIVERSIDE

eto, ispalo je super. puno srece svima ostalima!! :uzdravlje:

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #237 on: 22/December/2009 »
evo dosao i meni isti mail mail dobio sam ugovor u prvoj grupi, bio je i red

 

 
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline gab

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #238 on: 22/December/2009 »
evo, i ja sam dobila isti mail!  :yahoo:

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #239 on: 22/December/2009 »
don, ledeni - čestitam!  :uzdravlje:

hvala gab,i ja tebi četitam a reci kako je dragi prošao,jel i on dobio mail?
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]