Author Topic: Moj put od apliciranja do odlaska na brod - Luftner kompanija  (Read 6471 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aleksandarri

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Carnival cruise, Luftner cruises
  • Recruitment Agency: Waiter, Night auditor


Pretpostavljam da ti je hotel managerica Hiomara? :) Ti si jos dobar ako si nighty, ne vidas toliko crew kao mi obicni smrtnici  :yahoo: :yahoo:
Jel se vracas natrag ili trazis dalje?

Hiomara da :) užas.  Otišao nam Nico :(
Pa nakon 8 mj kao waiter na Brilliantu ova promocija je kao lutrija :)pa za sad se mislim Vratit al ako uleti šta bolje zašto ne..

Offline Parisa_1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Meni je Nico bio osvjezenje samo tako.
Raditi s njim zapravo mi je bilo najbolje od svega tih par tjedana.
Jako je drag, brine o posadi, posao uredno odraden i za*****ant samo takav :D
Bas sam nedavno pricala s njim na telefon :) :)

Offline Aleksandarri

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Carnival cruise, Luftner cruises
  • Recruitment Agency: Waiter, Night auditor
Meni je Nico bio osvjezenje samo tako.
Raditi s njim zapravo mi je bilo najbolje od svega tih par tjedana.
Jako je drag, brine o posadi, posao uredno odraden i za*****ant samo takav :D
Bas sam nedavno pricala s njim na telefon :) :)

Onda se vracas ? :ban:
Meni su rekli nesto da se potrudim za pursera, tj. da naucim njemacki jer mi je katastrofa a sve je na njemackom, i onaj winhotel  :hehe:

Offline Parisa_1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Onda se vracas ? :ban:
Meni su rekli nesto da se potrudim za pursera, tj. da naucim njemacki jer mi je katastrofa a sve je na njemackom, i onaj winhotel  :hehe:



Ma kakvi, ne vracam se vise. Da, ako oces biti purser moras znati njemacki, jer ti je sve na njemackom, od winhotela, do abrechnunga, i komunikacije sa innsbruckom. jedino dobro je sto su ti cure u uredu jako drage i uvijek spremne pomoci, bar je tako bilo u mom slucaju :) Sa samom kompanijom, tj Innsbruckom ja nikad nisam imala problema, stovise, ugodno je bilo s njim radit. Ovdje pricam o HRu, direktoru rumunju i o samim rumunjima kao i organizaciji. To je kaoticno. Sigurno si upoznao i gospodina Wenka? :) on mi je strasno puno pomogao, ali i on je novi u kompaniji, a ako itko nesto napravi - to bi mogao biti on :)

Offline iko1911

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
  • Country: Hrvatska
  • Company: Luftner/River Advice
  • Recruitment Agency: A priori
  • Job Title: Purser/Night Receptionist
Jel ti iskustvo s ovom kompanijom pomoglo u trazenju posla na nekim drugim kompanijama? Jel se vracas ovu sezonu opet ili si na racun ovog iskustva presla na "bolju" ?
ca je brodu feral na provi,to si mom zivotu ti..

Offline Parisa_1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Iskustvo mi je itekako pomoglo, trenutno idem na intervju za druge kompanije. Ne vracam se vise tu, ali mogu reci bez obzira na iskustvo, jako je tesko dobiti posao vise, pogotovo na recepciji. I to u boljim kompanijama. Ali i dalje trazim :)

Offline iko1911

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
  • Country: Hrvatska
  • Company: Luftner/River Advice
  • Recruitment Agency: A priori
  • Job Title: Purser/Night Receptionist
I toliko ti je lose bilo da ces radije propustiti sezonu(ako nista ne upadne) nego se vratiti tu?
ca je brodu feral na provi,to si mom zivotu ti..