Posao na Brodu > Zarada prodajom fotografija

Probao pa odustao sa idejom - jednom cu :)

(1/2) > >>

HrGa:
poz,

evo da se javiom i ovdje...

kako sam se dugo vremena bavio fotkanjem za neke firme, uglavnom sve i svasta.. skupio nekoliko tisuca reprezentativnih fotki.

kazem sebi jednog dana.. ajde potrosi malo vremena i uredi fotke.. stavi ih na koji site za prodaju i dodatno zaradi...

i tako potrosio nekoliko dana selektirajuci fotke.... nekoliko tjedana u photoshopu uredjujuci fotke... skupio oko 200 favorita spremnih na upload... i jedno tjedan dana uploadanja

otisao na shuterstock, dreamstime, istock i milsim jos 1-2 stranice.. vise se ne sjecam tocno...

i poraz veliki!!!!
sve odbijeno... jedino na dreamstime prihvaceno nekoliko komada... i tako mi stoji vec duuugo vremena...

ideja mi je jodnog dana opet sve iznova.... sad kad imam bolja znanja sto treba i ne... ali treba se uhvatiti u kostac sa par tisuca fotki... nekako nemam volje...


evo ono sto mi je prihvaceno.. i jos danas tako stoji...
zarada u par godina oko 7$ :D :D

http://www.dreamstime.com/Hgabric_info

borut:
Slike izgledaju super.

HrGa:

--- Quote from: borut on 10/October/2012 ---Slike izgledaju super.

--- End quote ---

hvala!

imam ovakvih par tisuca :D

ova fontana mi je najdraza napravljena:
http://hrvojegabric.deviantart.com/#/d3fcki0
to sam jedno jutro u 3 otisao slikat kako nebi ljudi prolazili za dugu ekspoziciju

CEO:
Ova fontana izgleda fantastično. Fotka ima atmosferu.  :pop:

HrGa:

--- Quote from: Šef Foruma on 10/October/2012 ---Ova fontana izgleda fantastično. Fotka ima atmosferu.  :pop:

--- End quote ---

hvala... za ni jednu drugu se nisam namucio kao za ovu.. nekoliko dana za redom u 3 ujutro trazit idealnu rasvjetu.. u centimetar namjestiti stativ.. odrediti savrsenu ekspoziciju i sve druge stavke... i onda RAW format minimalno obraditi kao HDR.. i evo...

fotka u max original printu je dva metra sirine :D :D

radjena je za turisticke casopise i eventualne print narudžbe...

jedan stranac je uzeo print od 160cm sirine i uokvirio

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version