Author Topic: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?  (Read 40721 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Slijedeći put dočaravaj kulturnije,ali ok je sada.  :zen:
LoE će mi poslati bilo koja kompanija koja treba ljude za  security.
Nije određeno...Kad oni dobe dozvole onda sam u igri i onda šalju LoE...
Imam informaciju da trebaju jer su se raspitivali,da koliko ljudi ide za D2,znači da im treba ljudi. :yeah:

A tko tebi garantira da ces dobiti posao? Posto inace, u drugim agencijama, sa svim tim (D1/D2 tecaj, pomorska, lijecnicki) kreces tek nakon sto dobijes LOE... Jesi platio ista drugo agentu?
Once a sailor, always a sailor.

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
A tko tebi garantira da ces dobiti posao? Posto inace, u drugim agencijama, sa svim tim (D1/D2 tecaj, pomorska, lijecnicki) kreces tek nakon sto dobijes LOE... Jesi platio ista drugo agentu?

platio pivu...

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
A tko tebi garantira da ces dobiti posao? Posto inace, u drugim agencijama, sa svim tim (D1/D2 tecaj, pomorska, lijecnicki) kreces tek nakon sto dobijes LOE... Jesi platio ista drugo agentu?

zanimljivo razmisljanje.
Kad sam prvi put isao na brod prvo sam polozio D2 i ro-ro&pass safety, jer mi je bilo receno: "kad polozis sve mozes se javit"
Kad sam pricao sa "globtikom" su mi uvjetovali jos da polozim medical care, adv fire fighting i survival craft i da mi onda MOZDA mogu ponudit ukrcaj
Pri razgovoru sa HAL-om takodjer su mi trazili brevete odmah prije interviewa.

Tako da sve to polozeno moze biti samo prednost, a nikako nedostatak. I tako sve to polazes za sebe, ne za njih.
 

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
zanimljivo razmisljanje.
Kad sam prvi put isao na brod prvo sam polozio D2 i ro-ro&pass safety, jer mi je bilo receno: "kad polozis sve mozes se javit"
Kad sam pricao sa "globtikom" su mi uvjetovali jos da polozim medical care, adv fire fighting i survival craft i da mi onda MOZDA mogu ponudit ukrcaj
Pri razgovoru sa HAL-om takodjer su mi trazili brevete odmah prije interviewa.

Tako da sve to polozeno moze biti samo prednost, a nikako nedostatak. I tako sve to polazes za sebe, ne za njih.

Shvacam ja tebe, ali to su vec drukcije pozicije, casnicke, pretpostavljam. No nije rijec ni o tome, vec o doticnoj agenciji za koju se nitko nije javio da je dobio posao, ali zato su se javljali s losim iskustvima...
Once a sailor, always a sailor.

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile


Interview je obavljen sa Eric-om Friedmanom i dao mi zeleno svjetlo.

Tko je Eric?

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Shvacam ja tebe, ali to su vec drukcije pozicije, casnicke, pretpostavljam. No nije rijec ni o tome, vec o doticnoj agenciji za koju se nitko nije javio da je dobio posao, ali zato su se javljali s losim iskustvima...

ali on polaze samo D2, ako ga ova agencija i zaje*e to mu vrijedi u bilo kojoj agenciji, a ako je odlucio ici na brod mora ga poloziti prije ili kasnije. Tako da nikako nije bacen novac. IMO bacanje novca je "trosak" agencije, a opet vecina ljudi ga daje.
 

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
ali on polaze samo D2, ako ga ova agencija i zaje*e to mu vrijedi u bilo kojoj agenciji, a ako je odlucio ici na brod mora ga poloziti prije ili kasnije. Tako da nikako nije bacen novac. IMO bacanje novca je "trosak" agencije, a opet vecina ljudi ga daje.

Apsolutno se slazem, svako ulaganje u sebe i znanje ne moze biti bacanje novca.  Osim sto je obavezan samo D1 za hotelske pozicije, a nekako sumnjam da ce dobiti taj posao security officera samo na temelju d2 tecaja. Ne znam, sretno mu bilo.
Once a sailor, always a sailor.

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Apsolutno se slazem, svako ulaganje u sebe i znanje ne moze biti bacanje novca.  Osim sto je obavezan samo D1 za hotelske pozicije, a nekako sumnjam da ce dobiti taj posao security officera samo na temelju d2 tecaja. Ne znam, sretno mu bilo.

Security Guard je za početak.
Security Officer treba više tečaja,ali mi se za sada ne roni ispod cruisera prije isplova. +U+

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Security Guard je za početak.
Security Officer treba više tečaja,ali mi se za sada ne roni ispod cruisera prije isplova. +U+

Ne razumijem onda zasto meni doticni gdin iz agencije ne odgovara, posto imam relevantno iskustvo, a i prijasnje iskustvo s broda (koje ti nemas)... Svim srcem ti zelim da dobijes posao, ali nemam povjerenja u tu agenciju. Eto, sve od mene. Zivi bili pa vidjeli
Once a sailor, always a sailor.

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #39 on: 01/September/2012 »
Ne razumijem onda zasto meni doticni gdin iz agencije ne odgovara, posto imam relevantno iskustvo, a i prijasnje iskustvo s broda (koje ti nemas)... Svim srcem ti zelim da dobijes posao, ali nemam povjerenja u tu agenciju. Eto, sve od mene. Zivi bili pa vidjeli

Gle sve stoji pa i ja mu ne vjerujem dok ne vidim rezevaciju leta. :neceici:
Nisam dao otkaz u sadašnjoj firmi,tako da mi nije vatra pod d***tom. :zen:
Kao što sam rekao u prvom postu o toj agenciji..ja ću probati doći do cilja a ovdje ću to i napisati,tako da ostali ne gube (ako je negativni ishod) nadu,vrijeme,novac sa istim. :(
Zasad čekam d2 dokumentaciju,pa ćemo vidjeti koji će slijedeći korak napraviti. :waiting:

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #40 on: 04/September/2012 »

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #41 on: 08/September/2012 »
Dobio D2 i poslao ga u agenciju.(nastavak slijedi) :waiting:

Offline bo1987sk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #42 on: 17/September/2012 »
Dr.Quick da li ima kakvih novosti?  -()-   Kolega i ja sutra odlazimo na razgovor, baš me zanima što će nam RM reći... :hmm:

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #43 on: 17/September/2012 »
Dr.Quick da li ima kakvih novosti?  -()-   Kolega i ja sutra odlazimo na razgovor, baš me zanima što će nam RM reći... :hmm:

Budete sutra vidjeli i procjenili a naposlijetku i odlučili... ja sam predao d2 i sad čekam...

Offline bo1987sk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Mediator spec. pomorska agencija - Dali je netko ?uo ?
« Reply #44 on: 24/September/2012 »
Dr. Quick kako je protekao razgovor sa Ericom? Što je sve pitao? Koliko je dugo razgovor trajao? Svaka informacija i savjet su dobrodošli. Btw kako dobro stojiš sa njemačkim?