Author Topic: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?  (Read 727046 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #330 on: 29/March/2009 »
Evo ja se danas ukrcala na Carnival Victory .. pozz ako je ko ovdje javite se

Sretno i da imas dobro drustvo ;)

Offline Boyan

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #331 on: 30/March/2009 »
Hehe Hvala Boyan na poddrsci... gdje si ti ili odmaras trenutno
Ma sedim kuci i cekam da mi jave kada se ukrcavam...a s obzirom da su mi rekli posle interview-a da ce me tek za pet meseci zvati,sada kao ocekujem svaki dan taj prokleti poziv jer je danas tacno pet meseci od kako sam prosao interview. Sutra idem u agenciju da vidim sta je i kako je pa ko zna...mozda sutra bas i saznam kada se ukrcavam :moli: 
Ko nije plovio,
ko nije brodio,
ko se od orkanskih talasa skrivao,
taj kao da se upola rodio
i kao da je upola živeo.

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #332 on: 30/March/2009 »
Ma sedim kuci i cekam da mi jave kada se ukrcavam...a s obzirom da su mi rekli posle interview-a da ce me tek za pet meseci zvati,sada kao ocekujem svaki dan taj prokleti poziv jer je danas tacno pet meseci od kako sam prosao interview. Sutra idem u agenciju da vidim sta je i kako je pa ko zna...mozda sutra bas i saznam kada se ukrcavam :moli: 

ja sam bio na intervju Juli 26tog tako da mozes zamisliti koliko cekam tako da razumem tvoj osjecaj. Hajde drzi se samo ne odustaj i sve sto je za tebi docice  :uzdravlje:

Offline storek

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #333 on: 07/April/2009 »
Evo samo da se javim i da kazem da sam na odmoru vec 15 dana :run:.Juce sam dobio novi ugovor i sledeci bgod mi je Carnival Splendor ukrcaj 17 Maja
 :plovim:Los Angeles

Offline boyanpn

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #334 on: 08/April/2009 »
Ruby Princess u subotu, posle samo 40 dana odmora ...  +U+ ... svima daju po pet-sest meseci pauze a mene zvali odmah, mislim, aj da sam bio dobar radnik pa bih i razumeo ali ovako ...  oT

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #335 on: 08/April/2009 »
Ruby Princess u subotu, posle samo 40 dana odmora ...  +U+ ... svima daju po pet-sest meseci pauze a mene zvali odmah, mislim, aj da sam bio dobar radnik pa bih i razumeo ali ovako ...  oT

sef te voli ;)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #336 on: 08/April/2009 »
svima daju po pet-sest meseci pauze

od kad to Boga ti? :pop1:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline boyanpn

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #337 on: 09/April/2009 »
valjda otkad ova kriza, sta ja znam ... a mozda to samo za nas PoolBoy-e ... znam samo da su iz moje cete Rus, Rumun i Srbin pauzirali po pet meseci  -()-

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #338 on: 09/April/2009 »
valjda otkad ova kriza, sta ja znam ... a mozda to samo za nas PoolBoy-e ... znam samo da su iz moje cete Rus, Rumun i Srbin pauzirali po pet meseci  -()-

svasta ""]]

ovo mi je bas cudno stvarno,ne mogu da vjerujem,....pa dokle to ide? :pop1:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Rade79

  • Guest
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #339 on: 09/April/2009 »
Ruby Princess u subotu, posle samo 40 dana odmora ...  +U+ ... svima daju po pet-sest meseci pauze a mene zvali odmah, mislim, aj da sam bio dobar radnik pa bih i razumeo ali ovako ...  oT
Ja sam se pre par dana vratio sa Ruby. Veoma tezak brod. Dosta ljudi dobija i daje otkaze. Stres ogroman, za svaku sitnicu te kaznjavaju. Imas dosta nasih tamo (pogotovo u restoranima).

Offline VEGA

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
  • veni, vidi,vidi,vidi..........
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #340 on: 09/April/2009 »
Ja sam se pre par dana vratio sa Ruby. Veoma tezak brod. Dosta ljudi dobija i daje otkaze. Stres ogroman, za svaku sitnicu te kaznjavaju. Imas dosta nasih tamo (pogotovo u restoranima).

Rade, možeš li nam malo šire opisati šta se dešavalo na brodu za vrijeme tvog boravka !?  =""

( sve me interesuje )  :pop:
Hoću da idem na brod......[

Rade79

  • Guest
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #341 on: 09/April/2009 »
Rade, možeš li nam malo šire opisati šta se dešavalo na brodu za vrijeme tvog boravka !?  =""

( sve me interesuje )  :pop:
Na Ruby sam otisao 15 oktobra dok jos nije bilo putnika. Prve dve nedelje smo samo cistili brod, unosili inventar.... nista narocito...lagodan zivot. Medjutim kada su posle mesec dana i krstenja Rubija dosli prvi putnici sve se promenilo. To je u neku ruku i normalno jer je to novi brod i svi iz kompanije posmatraju sta se tamo desava. Otkako smo primili prve putnike bili smo brod sa najboljim rezultatima i brod sa najvise putnika jer smo uvek bili maksimalno popunjeni.
Znam sa sigurnoscu da niko ko je bio na tom brodu ne zeli da se vrati na njega i svi pokusavaju da se dokopaju nekog drugog broda. Par osoba koje ja znam nisu uspeli da promene brod jer im je rotacija vec napravljena. Ja sam iskreno zeleo da se vratim tamo jer koliko god je tesko ukoliko radis svoj posao niko te nece dirati. Ono sto mnogo smeta je to sto ukoliko odradis odlican posao niko ti nece reci bravo ali ako npr zakasnis 5minuta na posao nadrljao si. Tri puta tako letis sa posla. Npr desilo se da je jedan momak imao proliv i nije prijavio i za to je dobio vorning (3 vorninga letis sa posla). Drugi momak je otisao kod doktora zbog iste stvari i zapreceno mu je da ce ukoliko jos jednom ode biti prebacen iz restorana na lido... i sl.
Sledece tvoje pitanje je bila hrana.
Hrana je uzasna. Jedino vreme (ponekad) kada je hrana dobra je kada se ztvori restoran i kada odluce da donesu iz restorana ono sto je ostalo. To su jako retke situacije. Ja sam imao sreceda sam ceo ugoor radio u restoranu pa problema sa hranom nisam imao.

Eto toliko. Ukoliko te bilo sta zanima imas moju adresu medju podacima clanova foruma slobodno mi pisi i ja cu ti pokusati odgovoriti ukoliko znam odgovor.
Ovde vise necu pisati posto vidim da je (kao sto rece neko u jednom od postova) POSTALO OPASNO POSTAVI POST OVDE.
Takodje ne zelim da se pravim vazan kao sto je jedan od clanova napisao.

Sefe tebi hvala za sve informacije koje si mi dao kada su mi bile potrebne.

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #342 on: 09/April/2009 »
Ovde vise necu pisati posto vidim da je (kao sto rece neko u jednom od postova) POSTALO OPASNO POSTAVI POST OVDE.

Slobodno pisi ;)

Offline boyanpn

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #343 on: 10/April/2009 »
Znam sa sigurnoscu da niko ko je bio na tom brodu ne zeli da se vrati na njega i svi pokusavaju da se dokopaju nekog drugog broda.

e bas si me obradaovao, za sat vremena krecem ka aeorodromu, pa na Ruby :) ... ma nek ide zivot  :plovim: ... sve najbolje dobrim ljudima sa ovog foruma !  :uzdravlje:

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #344 on: 10/April/2009 »
e bas si me obradaovao, za sat vremena krecem ka aeorodromu, pa na Ruby :) ... ma nek ide zivot  :plovim: ... sve najbolje dobrim ljudima sa ovog foruma !  :uzdravlje:

Srecan put i mirno more  :uzdravlje: :yahoo: :plovim: