Author Topic: šta je sa slijede?im interview-om za njema?ko govorno podru?je i dali ga uopšte ima??  (Read 3021 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline adi33

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
pozdrav svima,
novi sam na forumu, kako vidim vi ste relativno novi za ovu godinu...osim Ras Kass primjetio sam da vec duze vrijeme cekas za bilo koji brod !!
Zna li iko od vas sta je sa slijedecim interview-om za njemacko govorno podrucje i dali ga uopste ima ??
Vi koji ste bili pocetkom januara za koju kompaniju je Scylla ? posto znam da traze osoblje sa poznavanjem njemackog !!
Pozdrav svima

Offline adi33

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
danas stigao i ugovor !!!
« Reply #1 on: 11/May/2012 »
Pozdrav svim forumasima,

evo vec vise od 2 mjeseca su prosla od kada sam otvorio ovu temu jer ni sam nisam znao kako naci pravi put do posla na rijecnom brodu !!
Zahvaljujuci mnogima od vas koji ste davali savjete i prijedloge i citajuci licna iskustva mnogih forumasa, moj trud se isplatio !!!

Nakon desetina aplikacija koje sam poslao direktno kompanijama pa preko riversida i odlicnog damira ;) ipak put do ugovora ( stigao danas  :plovim: )
je dosao iz lucerna ( svicarska ) od G & P cruise hotel managmenta a posrednik je bila austrijska agencija iz salzburga i vjerovali ili ne bez i jednog pfeninga za obavljeni posao.
Jucer me je nazvao gospodin Andy Dahmen iz svicarske , obavili razgovor, poslao ponudu plate itd, a vec danas stigao i ugovor !!! :banana:

Ako neko ima dodatnih pitanja stojim na raspolaganju , naravno do 13.06. kada krece ukrcaj !!!

Pozdrav svima

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Čestitam.  :uzdravlje:

Govoriš i engleski i njemački?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline adi33

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Čestitam.  :uzdravlje:

Govoriš i engleski i njemački?

Da sefe !!! :uzdravlje:
znaci oni su mene zvali jucer na mobilni tel , ne na skype, naravno svu dokumentaciju sam poslao od diplome, referenci, certifikata, i da jedan sam ugovor vec radio na kruzeru do duse to je bili prije 7 godina ( boze kako vrijeme leti  :nono:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Da sefe !!! :uzdravlje:
znaci oni su mene zvali jucer na mobilni tel , ne na skype, naravno svu dokumentaciju sam poslao od diplome, referenci, certifikata, i da jedan sam ugovor vec radio na kruzeru do duse to je bili prije 7 godina ( boze kako vrijeme leti  :nono:

Pusti vrijeme neka leti. Takav je princip života na zemlji. Zar nisi pročitao uputstvo prije nego si stigao ovamo?

 :zen:  Vulnerability is Beautiful.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline adi33

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile