Author Topic: Princess Cruises, Trening i finalni interview 12-16. Juna 2010. u Beogradu  (Read 30187 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline moonwish

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
poslao prijavu, pozdrav Šefe!

i ja sam,pozz

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
bio sam i ja na preliminarnom u bgd-u, malo me je izmaltretirao onaj tip sto je intervjuisao, a ako ne prodje preliminarni, ne ides na obuku i glavni. Za sve papire koji ti trebaju, javi se direktno agenciji... A i ja ne idem, malo sam se razocarao posle preliminarnog, tako da sam odustao...

Offline debeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Kako su te maltletirali? Sa en jezikom ili nesto drugo.

Offline Anccica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Docekala sam moj brodic ,ukrcavam se 18.juna na Star Princess :plovim:...I can't believe it...
Pozdrav za sve forumase i Sefa,forum je bio of big assistance za mene   :-))))'.Caooo drugari!!

sbsl

  • Guest
bila si na ovom intervjuu ili??
posto vidim da se ovde oglasavas... pitam cisto informativno..  :)

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
ma ne oko engleskog, oko koktela i jos nekih gluposti... A onda sam dobio ponudu da radim najmanje placen posao, tacnije, da izaberem jedan od 2najmanje placena posla pa onda kao razmisli... Ma razocarao sam se u celu tu pricu, mozda se i odlucim ponovo aplicirati kad naucim mixat koktele, iako ih tamo sigurno necu ja mixati nego bartender... A prijavio sam se bio za bar waiter-a, i kao neznas koktele, cao!

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
ma ne oko engleskog, oko koktela i jos nekih gluposti... A onda sam dobio ponudu da radim najmanje placen posao, tacnije, da izaberem jedan od 2najmanje placena posla pa onda kao razmisli... Ma razocarao sam se u celu tu pricu, mozda se i odlucim ponovo aplicirati kad naucim mixat koktele, iako ih tamo sigurno necu ja mixati nego bartender... A prijavio sam se bio za bar waiter-a, i kao neznas koktele, cao!

ja cu te samo pitati kakva su pitanja vezana uz koktele? da li moras znati sastojke ili i omjere kako se prave?

Offline Anccica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
bila si na ovom intervjuu ili??
posto vidim da se ovde oglasavas... pitam cisto informativno..  :)

A ti si tu da sve postavis na mesto :nokti:... :)
...I ja sam cekala ovaj intervju,ali su me posle preliminarnog pozvali u Budimpestu na trening i glavni intervju,tako da sam sve zavrsila tamo i nisam cekala ovaj u Bg :)

sbsl

  • Guest
ne ne gresis :) nemoj da se ljutish nisam imao loshe namere, pitao sam cisto iz razloga sto i ja planiram preko ove agencije da idem pa sad na sve strane trazim utiske... :) srecno  :plovim:

Offline Anccica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
ne ne gresis :) nemoj da se ljutish nisam imao loshe namere, pitao sam cisto iz razloga sto i ja planiram preko ove agencije da idem pa sad na sve strane trazim utiske... :) srecno  :plovim:
Ma ok,i ja sam malo sensitive blizi mi se polazak, ne znam gde cu pre,a pisem ovde samo da bi prenela koliko toliko svoje pozitivne utiske o SC agenciji i celoj prici,jer su i meni znacili tudji utisci...Videcemo utiske sa broda b00/.Pozdrav...

Offline pobunjeni

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Star Princess nije bas naljbolji za kes, jer radi duge kruzeve ne lokacijama gde tip nije veliki, ali radi world cruise, bar ces da vidis skoro ceo svet.

Offline Anccica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Star Princess nije bas naljbolji za kes, jer radi duge kruzeve ne lokacijama gde tip nije veliki, ali radi world cruise, bar ces da vidis skoro ceo svet.
Da cula sam,sta da se radi,ali destinacije su skroz simpaticne i radujem se sto cu sve to videti...Na koji ces brod upasti,samo je pitanje srece i zato sam se u startu pomirila sa najmanjim kesom pa sta bude... :hekla:.Pozdrav i hvala na info...

Offline dejancekic

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Proso i ja finalni  :run: .. Sve pohvale za SC Crew..

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Prošao i ja....  :run:
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline debeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile