Posao na Brodu > Glavni Interview

Talent Plus Assessment

(1/5) > >>

nereida:
Javljeno mi je da kao uslov za izlazak na glavni intervju sa Carnivalom moram da polozim neki test za koji prvi put cujem - tzv. Talent Plus Assessment.
Malo sam izguglala o njemu, ali informacije se uglavnom odnose na polaganje ovog testa putem telefonskog intervjua, a mi treba da polazemo neku online verziju o kojoj nista ne znam.
Da li je iko ikada sa ovog foruma polagao ovaj test?
Svaka informacija je dobrodosla jer nemam pojma sta me ocekuje – kakva su pitanja, da li su odgovori na zaokruzivanje, ili se pisu odgovori, koliko ima pitanja, da li je vremenski ograniceno itd.

Princ na belom brodu:
Taj test je nešto novo, tek prošle nedelje je uveden u fazu testiranja (da, testiranje testa, hehe).

Mislim da ne moraš mnogo da se brineš, jer baš ovih dana zaposleni u Guest Services na brodovima rade te testove kako bi kompanija imala neku osnovu prema kojoj će da formira kriterijume i rangira buduće kandidate. U tom smislu, verujem da će i tvoj rezultat biti samo deo tog istraživanja i doprineće da budućim kandidatima rezultati testa budu vrednovani u smislu da li jesu ili nisu kvalifikovani za dobijanje posla.

Gotovo sam siguran da tvoj rezultat nikakvog uticaja neće imati na tvoje apliciranje.

Ako ovo čita neki Guest Services Associate koji je sad na brodu, onda zna kakva su pitanja i može ti pomoći.

Takođe, s obzirom da si među prvima, možda i prva, podeli sa forumom svoje iskustvo nakon odrađenog testa. ;D

nereida:
Hvala Prince na odgovoru, znala sam da na tebe mogu da racunam! :uzdravlje:

Bas lepo – bicu im zamorce za neka psiho testiranja.  :smack:
Daj boze da si u pravu i da nece uticati na prolaz, jer sam ja dobila mail iz agencije na osnovu koga sam zakljucila da su nam uspesno polozeni Marlins, Wonderlic i taj Talent Plus Assessment uslov da nas uopste puste na razgovor sa regruterom. A to bi stvarno bio bedak da posle silnih meseci cekanja i nadanja ne dobijem ni sansu zbog nekog eksperimentalnog testa za koji ne mogu da se pripremim jer pojma nemam sta je u pitanju.  :(

Nista, ako ima neki GSA koji je voljan da podeli neke info o ovome – javi se pleaaaaase!  :moli:

A ja svecano obecavam da cu kad polozim potanko opisati i sam intervju i ovaj test i celu proceduru.  :)

CEO:

Taivass:
Ja sam neki dan uradio taj test. 20 pitanja se ponavlja ukrug samo drukcije formulisano. Ima ih ukupno mnogo. Treba dosta da se uradi. Uglavnom je jednostavni rating samog sebe. Plus neke sitnice about behavior around guests.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version