Author Topic: 19.04.2014. Majami >>> Celebrity Eclipse  (Read 3717 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Prvo da se izvinim ako sam pogresio sekciju u koju postujem, posto stvarno nemam ideju gde sam mogao.
Dobio sam juce datum posle 5 meseci, brod je eclipse, intervju sam imao 16 oktobra, kao i moja devojka, ona je dobila ukrcaj 29 maj  silhouette u Veneciji.

E sada ja imam par pitanja ako bih mogao dobiti savet od iskusnijih.
Mi imamo papir da zivimo u vanbracnoj zajednici vec 2 godine.
Taj papir je agencija poslala kompaniji ali skoro, posle njenog dobijanja datuma.
Mene zanima da li ja mogu pozvati licno telefonom nekog iz kompanije da probam da nas stave na isti brod i da li bi to bio problem?
Kako funkcionise to kada se ja ukrcam, na osnovu cega i gde mogu traziti da nas spoje i da li je to uopste moguce.

Ako neko ima bilo kakav savet bio bih mu veoma zahvalan, inace pozicija je ass't. waiter, a njena snack attendant, sto znaci da je isti department i koliko sam ja skapirao to je olaksica.
Hvala unapred na odgovorima i nadam se da nisam pogresio i da sam koliko toliko razumljivo napisao sta me zanima  :embarrased:

Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: 19.04.2014. Majami >>> Celebrity Eclipse
« Reply #1 on: 18/March/2014 »
S obzirom da cu se vjerojatno i ja naci u takvoj situaciji jednog dana, baš me zanima ako ćete se uspjeti spojiti. :)
mislim da ti je jedina opcija otići na brod i nakon nekog vremena kad se snađeš, pitat ako postoji šansa da vas spoje nekako, ako ništa, na drugom ugovoru. pise dosta o tome na forumu, trebalo bi ići u crew office, pitat i čekat.
ne znam šta više napraviti, ako ste već zajedno prošli intervju i naglasili agenciji da želite zajedno...u svakom slučaju, sretno!  :D

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: 19.04.2014. Majami >>> Celebrity Eclipse
« Reply #2 on: 18/March/2014 »
Pa problem je sto smo mi naglasili da idemo kao par,ali nas oni nisu tako prijavili, a to sam saznao pre mesec dana, tek tada su nas prijavili, a ona je 3 dana posle toga dobila datum, a ja juce, jbg, meni je sada u glavi, koliko je do mene, da li ja licno mogu uraditi nesto po tom pitanju mimo agencije, dok smo jos uvek kuci, tj dok ja ne odem, mozda tako nesto moze da se sredi ?

Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: 19.04.2014. Majami >>> Celebrity Eclipse
« Reply #3 on: 18/March/2014 »
Mislim da ne jer nikog nije briga vjerojatno za tvoje želje.
a šta su ti baš u kouzonu rekli da su prekasno javili da želite kao par otić? nije mi to baš jasno...
ja i decko smo imali isti dan intervju preko skajpa, cak preko istog skype namea, pa vjerujem da su u agenciji naglasili da smo par i da želimo zajedno otići. a sad, ja se tomu nadam, ali opet vjerujem da to baš i neće biti tako.
okej je to što idete u približno istom terminu, razlika je samo mjesec dana, pa se nadam da ćete u tijeku ugovora uspjet iskombinirati da vas spoje.  :)

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: 19.04.2014. Majami >>> Celebrity Eclipse
« Reply #4 on: 18/March/2014 »
Rekli su mi da nas kod kompanije mogu prijaviti kao par samo ako smo vencani  oT i to 4 meseca posle finalnog intervjua, a naglaseno je vise puta da se prijavljujemo kao par itd, no sad sta je tu je, citam ovde iskustva da su neki zvali direktno kompaniju i na taj nacin uspeli da srede, ali nema niceg konkretnog, valjda ce se neko javiti sa nekom informacijom, u krajnjem slucaju, ostaje mi da kad se ukrcam, pokusam sa tim papirom i nekom molbom da nju prebace na moj brod, tj dok se ne ukrca na svoj, posto je njoj ukrcaj mesec dana kasnije, ali ni to mi nije bas najjasnije sta i kako, pa ako neko ima neku informaciju bio bih mu zahvalan :)  stvarno se nadam da cemo uspeti   :hehe:

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Re: 19.04.2014. Majami >>> Celebrity Eclipse
« Reply #5 on: 18/March/2014 »
Ozeni je rodjace sta cekas?  no;;;

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: 19.04.2014. Majami >>> Celebrity Eclipse
« Reply #6 on: 18/March/2014 »
to cu svakako da uradim u narednim nedeljama :) ali mene zanima sta dalje, sta je u mojoj moci,sta ja mogu da pokusam i kako, na koji nacin :)

Offline renee

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: 19.04.2014. Majami >>> Celebrity Eclipse
« Reply #7 on: 19/March/2014 »
Zaboravi brate, sanse da vas spoje su jako male. Znam dosta ljudi na Eclipsu ciji su bracni drugovi, momci devojke na drugim brodovima i za 3-4 ugovora ih nisu spojili. Jbg vi idete tamo da radite i prihvatite to tako. Daj boze da idete u isto vreme da vam se barem pogode odmori na 10 dana. Moji drugari ne mogu da usklade odmore jer ti lako produze ugovor ili skrate. Kad vam pukne film date otkaz i budete zajedno kuci. Zelim da ti ubijem svaku nadu u stratu pa ako te se DESI da vas slucajno spoje da to bude plus. Gledaj to na takav nacin i opusti se, a pretenje i smaranje nadredjenih malo znaci, jer jedino sto sto ces dobiti su prazna obecanja over and over again. Cheer up i pazite kicmu!!!!

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: 19.04.2014. Majami >>> Celebrity Eclipse
« Reply #8 on: 19/March/2014 »
Dok god sanse postoje , vredi ih iskoristiti, a isto tako kao sto ima dosta parova koji su razdvojeni ima i dosta koji su spojeni, tako da je to veoma moguce, pogotovo sto smo isti departmen, a prvi ugovor cu svakako odraditi bez obzira sta se desi, ali ipak postoji nesto bitnije od para, barem meni. U svakom slucaju, dobro dosli su saveti na koji nacin i sta je u mojoj moci da pokusam da sredim nesto, pa sad ako ne uspem jbg, ali zelim da probam. Tako da je svaki vid pomoci zaista dobro dosao  :rolleyes:

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Re: 19.04.2014. Majami >>> Celebrity Eclipse
« Reply #9 on: 19/March/2014 »
Posle deca, obaveze, ona kuci ti na poslu i tako...  :D

Posle saljite request kompaniji da vas stavi na isti brod.

Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: 19.04.2014. Majami >>> Celebrity Eclipse
« Reply #10 on: 19/March/2014 »
e da. mislim da bi isto trebao uzeti u obzir vjerojatnost da ili ti ili ona nećete možda otići na brod koji vam piše u ugovoru.  :rolleyes:

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: 19.04.2014. Majami >>> Celebrity Eclipse
« Reply #11 on: 19/March/2014 »
Pa i to je moguce, da se promeni brod, mada cisto sumnjam , ali videcemo, bas sam se nekako ponadao da ce nas ako nista drugo posreciti isti brod slucajno, ali  ostaje mi da probam na sve nacine da se spojim, samo jos da otkrijem sta ja to mogu uraditi  :???:

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: 19.04.2014. Majami >>> Celebrity Eclipse
« Reply #12 on: 20/March/2014 »
Tu situaciju i ja imam....doduse jos nismo dobili datum ali koliko vidim mizerna je sansa da se poklopimo na isti brod....Tako da ako ikako uspes,javi se i podeli to sa nama  ""]]

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re:
« Reply #13 on: 28/May/2014 »
Evo cepam već 40 dana na eclipsu i ima i boljih i losijih dana, ekipa je ok, radi se mnogo, zarada nekad jaca, nekad slabija, mnogo diklajnova, ali gura se lagano, internet je, 0.19 po minuti, a za 100 dolara izadje oko 0.13. No javljam se ovde da kažem da mo cura dolazi za 10 dana, tako da uspeli smo to da sredimo, nije nemoguće kao sto mnogi pricaju, ali treba strpljenja i cimanja svega i svakog, eto toliko za sada, pozdrav drugari ;-)

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6030X уз помоћ Тапатока

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Re: 19.04.2014. Majami >>> Celebrity Eclipse
« Reply #14 on: 28/May/2014 »
 :clapping:

"It always seems impossible until it's done"