Author Topic: UT bar gdje je plata 560USD  (Read 10544 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #15 on: 02/June/2010 »
upravo to i radim, prodao sam skupi mobitel koji sam imao i uzeo neki tek tolko da imam, sad dolaze na red i 5.1 surround zvučnici od kompa,pa ozvuka iz auta, pa auto istekom registracije, sve isplanirano samo da se postigne cilj
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #16 on: 02/June/2010 »
Evo veceras cu da posaljem prijavu koju sam skinuo sa foruma za Princess Cruises. U samom startu sam ja trazio poziciju Bar Waiter ali kako je sve ovo ispalo nista od toga. Stoga cu da mijenjam agenciju i da pokusam ponovo.  :pop1:

Offline Walter

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #17 on: 02/June/2010 »
Drug izdrzi bori se, probaj skupit neke pare, promjeni agenciju probaj recimo Safe Cruise, ali ni lud nemoj pristati da odes
za Bar utility.

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #18 on: 16/June/2010 »
E ovako, evo mene opet. Hajde da bne zapocinjem novu temu pa  cu ovdje da pisem. Danas sam dobio ponudu kao Bar Server. Kazu da mi je fixna plata kao ova navedena u naslovu teme ali kazu da dijelim onih 15% od ukupne prodaje bara pa me interesuje jeli to isitna. I da mi neko kaze neka svoja iskustva u vezi Bar Servera. Moram javiti sta sam odlucio a nisam ni ja siguran. Jos su mi rekli da mogu da napredujem u Bar Waitera za nekih 3 mjeseca ako se potrudim. Eto, pa hvala vam svima unaprijed na pomoci.

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #19 on: 16/June/2010 »
E ovako, evo mene opet. Hajde da bne zapocinjem novu temu pa  cu ovdje da pisem. Danas sam dobio ponudu kao Bar Server. Kazu da mi je fixna plata kao ova navedena u naslovu teme ali kazu da dijelim onih 15% od ukupne prodaje bara pa me interesuje jeli to isitna. I da mi neko kaze neka svoja iskustva u vezi Bar Servera. Moram javiti sta sam odlucio a nisam ni ja siguran. Jos su mi rekli da mogu da napredujem u Bar Waitera za nekih 3 mjeseca ako se potrudim. Eto, pa hvala vam svima unaprijed na pomoci.

a da li su ti rekli kad bi mogao biti interview?

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #20 on: 16/June/2010 »
Ja sam interview prosao u februaru, tako da ne znam kada ima sad...