Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 412765 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

epoxyfiller

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #945 on: 04/December/2008 »
hej evo da se ja svecano zahvalom ljudima na forumu, ja u petak odo na svoj prvi brod  :plovim:  timia ,rafteru sretno sa ugovorima.mihajlo nemoj biti opaki gazda,sretno sa firmom  :uzdravlje: sefe pazi na sve  :pop: nemoj da nesto fali
javim vam se sa camca  :uzdravlje:
   sritno,ali prvo nauci razliku Čamca od BRODA..... no;;;

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #946 on: 04/December/2008 »
   sritno,ali prvo nauci razliku Čamca od BRODA..... no;;;
ok javim se sa bele ladje .
i nije sritno nego sretno!
thx   :uzdravlje:

Offline VuXs

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #947 on: 04/December/2008 »
6337 Posts in 129 Topics by 814 Members.

wooooooow prosirio se puno forum od kada sam bio zadnji put ovdje... kul

epoxyfiller

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #948 on: 04/December/2008 »
ok javim se sa bele ladje .
i nije sritno nego sretno!
thx   :uzdravlje:
:uzdravlje: ma sretno sritno kako oces,nego camac je mala barka,a ti ides na vidices vec sta.... no hard feelings  :-))))'
 :uzdravlje:

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #949 on: 04/December/2008 »
hej evo da se ja svecano zahvalom ljudima na forumu, ja u petak odo na svoj prvi brod  :plovim:  timia ,rafteru sretno sa ugovorima.mihajlo nemoj biti opaki gazda,sretno sa firmom  :uzdravlje: sefe pazi na sve  :pop: nemoj da nesto fali
javim vam se sa camca  :uzdravlje:

samo ti nama dodji u jednom komadu :) hvala za firmu evo ulazimo u zadnju etapu pred otvaranje :)
bicu malo blazi nego ovi na brodu nebrini se :) sretno ranka :)
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #950 on: 05/December/2008 »
STIGO POZIV ZA SUD  :D

nada postoji u svakom slucaju... sto kazu nada umire poslednja  :pop1:

Zanimljivo je kad se moderator ne drzi pravila foruma, a forumase opominje za isto, ha shefe sto ti kazes na to :nono:

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #951 on: 05/December/2008 »
Zanimljivo je kad se moderator ne drzi pravila foruma, a forumase opominje za isto, ha shefe sto ti kazes na to :nono:

sta reci a nezaplakati mod brljavi... radi se o tome da ja jednom u sto godina napisem dupli post a neko od vas vise puta dnevno...  :tuctuc:
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #952 on: 06/December/2008 »
A gle u krajnjem slucaju nije ni bitno, ali ako pravila ne vrijede isto za sve sta ce ti onda uopce

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #953 on: 06/December/2008 »
A gle u krajnjem slucaju nije ni bitno, ali ako pravila ne vrijede isto za sve sta ce ti onda uopce

vidi da sam ja na tvom mestu nebi dovodio u pitanje odluku moda ili admina jel jos ti nije kasno za ban... a mislim ti to nebi trebalo...zar ne ?
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #954 on: 06/December/2008 »
vidi da sam ja na tvom mestu nebi dovodio u pitanje odluku moda ili admina jel jos ti nije kasno za ban... a mislim ti to nebi trebalo...zar ne ?

Gle ako ti uzivas u tome i ako ce ti to donjet neku zadovoljstinu samo ti baniraj, ali samo mi reci koju to odluku, odluku da ne postujes pravila foruma kojem si moderator mozda, a kasnije se prijetis banom umijesto da jednostavno priznas pogresku, dok se za istu stvar ostali forumasi opominju, ako je tako i ako ti to ostali daju za pravo onda ok uzivaj u mom banu, pozdrav

PS
Administratora spomenuo nisam ni jednom rijecju

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #955 on: 07/December/2008 »
Gle ako ti uzivas u tome i ako ce ti to donjet neku zadovoljstinu samo ti baniraj, ali samo mi reci koju to odluku, odluku da ne postujes pravila foruma kojem si moderator mozda, a kasnije se prijetis banom umijesto da jednostavno priznas pogresku, dok se za istu stvar ostali forumasi opominju, ako je tako i ako ti to ostali daju za pravo onda ok uzivaj u mom banu, pozdrav

PS
Administratora spomenuo nisam ni jednom rijecju

sinko ja nemam niti volje niti zelje da se natezem sa tobom...verovatno si procitao temu joy bilo bi ti puno jasnije da ovde ljudi razmenjuju informacije, o doticnoj koja je olaksala narod u okolini xxx eura, tako stvarno nemam zelje, se raspravljam sa tobom inace , za tvoje obavestenje ja nemam opciju bana niti nekom pretim... vrati se malo malo bolje procitaj sta sam ti napisao... aj uzdravlje
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #956 on: 07/December/2008 »
Meni su troskovi bili ogromni da ni ne znam hoce mi se sve to isplatiti. -()-
karta i usluge agencije....800eu
ljekarsko......................110eu
visa.............................130eu
Ovdje ni ne racunam putne troskove 3 puta do Zagreba i jedanput do Sarajeva.
plus sto radim takvu poziciju da kad zavrsim ugovor i ako dobijem povratne papire moram uzeti povratnu kartu a to mi je dodatnih 1200 $
a plata je 1500$,pa tko ima zivaca neka racuna.
A ha da ne zaboravim.Kad dodem tamo imam neplacen koledz od 3 sedmice.A ugovor je 7 mjeseci. oT

izvini prika, samo jedno pitanje gde je tebi racun u svoj ovoj prici... ti fakticki radis za 6000$ kad oduzmes ove troskove... al dobro ti najbolje znas...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #957 on: 07/December/2008 »
sinko ja nemam niti volje niti zelje da se natezem sa tobom...verovatno si procitao temu joy bilo bi ti puno jasnije da ovde ljudi razmenjuju informacije, o doticnoj koja je olaksala narod u okolini xxx eura, tako stvarno nemam zelje, se raspravljam sa tobom inace , za tvoje obavestenje ja nemam opciju bana niti nekom pretim... vrati se malo malo bolje procitaj sta sam ti napisao... aj uzdravlje
Sinko....... meni isto nije do svade niti je ovo mjesto za to slazem se, ali samo ne volim kad se tako netko postavlja s visoka, reci sj*** sam se jbg i bok, bar bi to bilo korektno, a sto se tice Joy agencije procitao sam cijelu temu i zao mi je sto se tako sve odigralo i nadam se da cete uspjet vratit pare, ajd pozdrav

Offline gogax

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #958 on: 07/December/2008 »
izvini prika, samo jedno pitanje gde je tebi racun u svoj ovoj prici... ti fakticki radis za 6000$ kad oduzmes ove troskove... al dobro ti najbolje znas...

Pa da tako nekako izlazim na cisto ukoliko ne budem trosila na brodu.Mislila sam produziti ugovor jos mjesec ili dva ako sve bude u redu.Ali zato recimo uzimam dobar kes na drugom ugovoru. :-))))'
Od troskova imam samo platiti vizu i put kuci!

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #959 on: 08/December/2008 »
Pa da tako nekako izlazim na cisto ukoliko ne budem trosila na brodu.Mislila sam produziti ugovor jos mjesec ili dva ako sve bude u redu.Ali zato recimo uzimam dobar kes na drugom ugovoru. :-))))'
Od troskova imam samo platiti vizu i put kuci!

ok je onda to...ali dug vremenski period... nadam se da ce ti se isplatiti...
na glupa pitanja neodgovaram !!!