Author Topic: dali moze da utjece to sto sam zavrsio samo jednu god. srednje?  (Read 1709 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bozidar

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
ljudi da li mi moze iko reci dali je moze da utjece to sto sam zavrsio samo jednu god.srednje,aplicirao sam za ass.waitera,radio sam dugo kao konobar i znam dobro engleski  i zvali su me iz agencije i rekli mi da posaljem CV sa slikom i da skeniram pasos i posaljem to mejlom pa me zanima da li to zbog skole moze nesto utjecati ako iko moze da mi kaze  :hmm:

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Pod jedan, imaš sve neophodne preduslove za taj posao i bolje si kvalifikovan od mnogih sa diplomom koji idu na istu poziciju.

Pod dva, ako ćeš se osećati lakše, ubaci u CV koju god školu hoćeš. Pročitaj malo forum, videćeš da to niko ne proverava.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Apsolutno taj iskaz:mogu da potvrdim .Samo naprijed ako ti engleski stima imas sanse da ubodes poslic . :google!:

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
skolu nitko nigdje ne provjerava... upisi neku opcu gimnaziju ako te to toliko brine... iako nije bitno za ovaj posao... njih vise zanima zivotna skola ili samo volja i sposobnost..
samo kod prijave za vizu kada bude trebalo nemoj lagat... ali to nema veze sa ovim sada.. to kada vec dobijes posao ;)
nabijem te...

Offline bozidar

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Joj hvala vam ljudi uljepsali ste mi dan  :run:  :yeah: