Author Topic: POMOC bank of america znaci debit card related question  (Read 2344 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
ok ovo sam pitanje postavio na drugom forumu ali nista nema odgovora tako da cu samo copy paste ako moze i pozdrav svima sefu foruma i tako to nisam se dosta dosta dugo javljao to cemo promjeniti ubrzo  :banana:

Ok znaci imam jedno pitanje , vec sam bio postavio na nekom tamo stranom forumu ali bez odgovora pa tako da pitam nase :P
Naime ja sam iz Bosne i prije godinu dana sam radio u Americi na kruzerima tj turistickim brodovima.. nedugo nakon toga sam otvorio racun kod Bank of America preko njihovih predstavnika koji su dosli na brod, oni su mi rekli nakon sto dobijem potrebnu papirologiju da to odnesem svom paymasteru koji ce moju platu povezati na tu karticu koja ce mi stici.. Medjutim ja sam na to zaboravio, mozda sam je slucajno aktivirao kada sam dobio pin ali nisam siguran vise ... uglavnom sam nakon toga napustio tu kompaniju i dao otkaz i otisao kuci ali sam se zenio i promjenuo adresu iz Bosne i presao u Hrvatsku (oni imaju tu adresu iz bosne) sad znam da prije nego sto sam krenuo iz amerike vidio sam jedno pismo koje je stiglo iz Bank of america gdje pise da sam imao recemo neki minus od 12 $.. i tu sam sve to ostavio iza sebe i otisao u hrvatsku, uglavnom proslo je nekih 7 mjeseci od tada svega i sada sam se sjetio bas da imam mene niko nije nista zvao pitao ili ista ali se brinem da mi mozda ne idu te njihove mjesecne naknade neke za odrzavanje te kartice i dok se ne nakupi nece mi niko nista reci... moje je pitanje da li da ja zovem tamo otplatim sta ima i prekinem sve ili da cutim i nista ne govorim i nadam se da ce me zaboraviti :rofl: please help
 :)
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nemaš brige. Ako se radi o debit kartici, ukinuće joj valjanost i to je to.
Možeš ju i reaktivirati ako platiš dug, tel broj od njihovog Recovery Departmenta je 1-877-253-3511
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Moj drug je nedavno isao da ponovo aktivira BOA karticu, visa debit...bio je u Australiji na odmoru, pa je ''malo'' u minus otisao oko 600 USD, naravno, nakon vise mjeseci ne placanja duga su  mu ugasili racun. Htio je da ode platiti dug, i da ga re-aktivira, i rekao je: ''da li sam duzan nesto? ''Ne, gospodine, sve je u redu, Vas racun je ponovo aktivan  oT
Tako da su previdjeli na neki nacin tih 6 glava, super za njega  :rofl:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
ma ja ne zelim reaktivaciju ja samo zelim da sa na mene zaboravi ono da mi nesto ne naplate i to je to, a bojim se ako im se javim onda ce mi tek naplatiti a ja tu karticu imam samo nikad pare na nju nisam stavio uopste
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
ma ja ne zelim reaktivaciju ja samo zelim da sa na mene zaboravi ono da mi nesto ne naplate i to je to, a bojim se ako im se javim onda ce mi tek naplatiti a ja tu karticu imam samo nikad pare na nju nisam stavio uopste

Ma nemas frke. Ne brini nista, sve je ok  ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !