Author Topic: da li se anestetik koji daje zubar moze pokazati prilikom testiranja na droge?  (Read 3103 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lidaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
da li se supstance u injekciji (anestetik) koje daje zubar, mogu naknadno pokazati u urinu prilikom testiranja na droge?
 i da li to predstvlja problem?
zadnja 3 tjedna sam redovito išla kod zubara i svaki put po jedna injekcija, jer ne sjedam na tu stolicu bez pikice  :neceici:
don't dream your life live your dreams

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Koliko ja znam lokalna anestezija ne sadrzi u sebi aktivne tvari koje bi moglo pokazati na testu, ali za svaki slucaj je bolje da pitas doktora kod kojeg ides na medical...

Offline lidaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
to si i mislim. tnx

još ću kod svoje zubarke otić da mi sam napiše kaj mi je dala i neka stavi svoj žig.
jer sam već s doktorom pričala i nije mi bas neki preveč ozbiljan dojam ostavio...a mozda se samo varam.

u svakom slučaju javim pa da ljudi znaju
don't dream your life live your dreams

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Moze li uticati li anestezija kod zubara na drug test?
Ja sam bila ove nedelje i dala mi je anesteziju dva dana za redom a ukrcavam se za 3 nedelje...

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Ja idem za dva dana u zubara pa ću pitat i javit... Imaš možda sa sobom račun ili neki dokaz da si primila anesteziju kod zubara čisto da možeš pokazat ako bude tlačenja na brodu... Ja ništa ne prepuštam slučaju :D
audaces fortuna iuvat

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Ja idem za dva dana u zubara pa ću pitat i javit... Imaš možda sa sobom račun ili neki dokaz da si primila anesteziju kod zubara čisto da možeš pokazat ako bude tlačenja na brodu... Ja ništa ne prepuštam slučaju :D

Pa kadsam joj to spomenula, zubarka se samo nasmejala i rekla kao nema sanse, jos me i pogledala kao da samluda. Idem i ja opet sad u utorak pa joj mogu traziti eto kao dokaz da mi da da sam bila.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kao dentalni anestetik se najčešće koristi Lidocaine. Nije na listi droga.
Lidocaine is not currently listed by the World Anti-Doping Agency as an illegal substance.[29] Lidocaine is used as an adjuvant, adulterant, and diluent to street drugs such as cocaine and heroin.[30]
http://en.wikipedia.org/wiki/Lidocaine
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)