Author Topic: ukoliko se ljubim sa deckom koji je pre toga popusio dzoint?  (Read 7768 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Imam jedno pitanje, ukoliko se ljubim sa deckom koji je pre toga popusio dzoint i ako sam pored njega dok pusi, znaci samo sto udahnem - moze li se meni naci u organizmu nekim slucajem. Tripujem se jer mi decko to uzima a ja ne a idem za nekih mesec dana!

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Haha, ovo me podsjetilo na OK i Teen :) Anyway, nisam sigurna, ali ja ne podnosim travu i kad sam u prostoriji di se konzumira moram izac inace nakon par minuta udisanja dobijem gadne mucnine .. A sad je li se vidi to na nalazima, nemam pojma
audaces fortuna iuvat

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
 Ako ti ljekarski nije za nekoliko dana, onda nece biti problema, jer ne idu ti direktno u pluca velike kolicine tog smeca.
 Mada mislim da ti ne bi pokazalo i da sutra radis ljekarski, mozda bi bila samo ona jedna blijeda crtica, a u tom slucaju nalaz nije siguran.
U svakom slucaju opusti se.  ;)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Ako ti ljekarski nije za nekoliko dana, onda nece biti problema, jer ne idu ti direktno u pluca velike kolicine tog smeca. Mada mislim da ti ne bi pokazalo i da sutra radis ljekarski, mozda bi bila samo ona jedna blijeda crtica, a u tom slucaju nalaz nije siguran. U svakom slucaju opusti se.  ;)

hej ja sam vec prosla lekarski nego se ukrcavam krajem septembra ... on to koristi, nismo bili ni u zatvorenoj prostoriji no napolju ali ja sam osetila miris ono kako je jako i naravno poljubim se snjim posle pa se istripovah moze li preko pljuvacke

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
hej ja sam vec prosla lekarski nego se ukrcavam krajem septembra ... on to koristi, nismo bili ni u zatvorenoj prostoriji no napolju ali ja sam osetila miris ono kako je jako i naravno poljubim se snjim posle pa se istripovah moze li preko pljuvacke
A odradila si ljekarski. Ma sada se bas opusti, za mjesec bi isparilo iz organizma i da si popusila dzoint, jer nisi bila aktivni konzumator. Zbog cega se ti tripujes. :rofl: Nemas razloga za brigu, niko ti nista nece pronaci, ali ubuduce izbjegavaj takve situacije. :)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
A udisanje toga utjece na mozak ali zbilja tesko da dok odes na brod ako ie nesto i bilo i ako te odma po dolasku testiraju da ce se vidit. Ako decko ne ide s tobom mislim da se nemas zasto brinut :p
audaces fortuna iuvat

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Informacija koju imam (ne mora da znaci da je tacna), je da je marihuana vidljiva i do 3 meseca na testu posle konzumacije iste.

Ako si bila u okruzenju i udisala duze vreme vazduh u kom je bilo dima, iako nisi direktno vukla dzoint, znaci da ces sutra biti pozitivna na testu. No, ti si prosla testove, pretpostavljam da onda nemas nikakve brige, sve i da si konzumirala marihuanu kako je propisano :)
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
Informacija koju imam (ne mora da znaci da je tacna), je da je marihuana vidljiva i do 3 meseca na testu posle konzumacije iste.

Ako si bila u okruzenju i udisala duze vreme vazduh u kom je bilo dima, iako nisi direktno vukla dzoint, znaci da ces sutra biti pozitivna na testu. No, ti si prosla testove, pretpostavljam da onda nemas nikakve brige, sve i da si konzumirala marihuanu kako je propisano :)


http://en.wikipedia.org/wiki/Drug_test    Wikipedia.org majka svih znanja  :google!:


Offline Eden

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
  • Just do it alone!
    • View Profile
Dim koji uvlačimo , bilo cigara , ganja ili šta god - 95 % ostaje u našim plućima , ono što ispušemo što izgleda "WOW VIDI DIMA" je ustvari samo 5 % . Znam jer sam gledao makar 50 emisija o tome kako prestati pušiti sa što manje stresa (nije baš upalilo  :rofl: :rofl: ) . Tako da , sjediti s nekim u sobi ko puši i da ti osjetiš i eventualno ti malo dima uđe u pluća - to je <1% - a po drug testu piše 2-5 dana tako da ne brinite se ljudi za to , ako ne pušite 10 rora dnevno i ako vam tek nakon 5.  počne slika kasniti onda je problem :D

Offline infidel

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
jer ne idu ti direktno u pluca velike kolicine tog smeca.
WTF, get a life nerd

Quote from: Teus
A udisanje toga utjece na mozak

Utjece samo pozitivno.

Imam jedno pitanje, ukoliko se ljubim sa deckom koji je pre toga popusio dzoint i ako sam pored njega dok pusi, znaci samo sto udahnem - moze li se meni naci u organizmu nekim slucajem. Tripujem se jer mi decko to uzima a ja ne a idem za nekih mesec dana!

Ne brini se, male su sanse da ti je THC usao u krvotok uopste, u slucaju i da jeste, takve kolicine se izbace iz organizma za 3 -7 dana maksimalno.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
WTF, get a life nerd

Utjece samo pozitivno.


 :rasta: slažem se. Nemoj kritizirati ako nisi probao.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Eden

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
  • Just do it alone!
    • View Profile
:rasta: slažem se. Nemoj kritizirati ako nisi probao.

Apsolutno :rasta: :rasta:

Offline wasted

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
  • Dream big work hard stay humble.
    • View Profile

and much much more... :rasta:
EDIT:
Your present circumstances don't determine where you can go; they merely determine where you start.
Nido Qubein

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
 :clapping: operators are standing by ..
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Que Pasa

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Posle svakog odradjenog ugovora, redovni ritual ce mi biti odlazak u Amsterdam...ima li sta sladje?  :yeah: