Author Topic: ukoliko se ljubim sa deckom koji je pre toga popusio dzoint?  (Read 7767 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Posle svakog odradjenog ugovora, redovni ritual ce mi biti odlazak u Amsterdam...ima li sta sladje?  :yeah:

dok ti odeš i završiš ugovor, stvari bi se mogle promijeniti  :pop:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
a ko kaze da sam ja turista? ja sam biznismen kojivoli da pripali tu i tamo :)

Offline Que Pasa

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
dok ti odeš i završiš ugovor, stvari bi se mogle promijeniti  :pop:

Sefe malo sam istrazivao pre jedno dva-tri meseca i citao sam po nekim sajtovima informacije "iz prve ruke" ... Pisali su ljudi koji zive u Amsterdamu. Vlada je gradovima ostavila izbor da sami donesu odluku da li ce turisti moci ili ne da pazare po shopovima, Amsterdam je odlucio da nece donositi nikakve zabrane, tj. da ce stvari ostati "po starom". Ne znam koliko tacno, ali ogroman deo prihoda Amsterdama dolazi upravo od turista "nase vrste" i licno mislim da bi se poprilicno zeznuli kada bi nas zabranili - nije im u interesu (ekonomskom). Uglavnom, bas mi je ostalo u glavi da se stvari nece menjati jos dugo, dugo vremena. Uostalom, djitra se dekriminalizuje sirom sveta, zakoni u Pragu su dosta liberalni sada - neki ga nazivaju novim Amsterdamom; vidimo i da se USA polako "doziva pameti", mislim da je samo pitanje vremena kada ce kod njih i na federalnom nivou stvari da se zaokrenu.

P.S. U Spaniji je dozvoljeno gajiti nesto sitno za svoje potrebe, ako ima neka Spankinja da hoce da me ugosti kod sebe...  :rofl:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
WTF, get a life nerd

Utjece samo pozitivno.

Ne brini se, male su sanse da ti je THC usao u krvotok uopste, u slucaju i da jeste, takve kolicine se izbace iz organizma za 3 -7 dana maksimalno.
Znam da je post malo stariji, ali sam ga tek sada primjetio, a i direktno sam prozvan. To sto ti pusis to smece, mene uopste ne zanima, radi sa svojim zivotom sta zelis i truj se, ne osudjujem te uopste. Ja sam cijeli zivot sportista i organizovao sam veliki broj humanitarnih sportskih dogadjaja koje ti nisi ni vidio, pa cak i trke koje se odnose na borbu protiv droge, tako da ja imam svoje misljenje, i suprotno misljenje me ne zanima, a i nema razloga za vredjanjem. Bolje ti je da popunis upitnik, jer vidim da nemas status veterana na forumu i pomognes buducim kandidatima umjesto sto pises gluposti i nebuloze. Tvoji komentari i tvoje ''pametne'' misli me ne zanimaju. Toliko.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Bolje ti je da popunis upitnik, jer vidim da nemas status veterana na forumu i pomognes buducim kandidatima umjesto sto pises gluposti i nebuloze.

 ::yes::

Ima jedna grupacija, onih sa preko 100 postova, koji su bili na brodu, ali ne žele popunjavati upitnik.
Ja mislim da je to zato jer znaju da su provokatori, i znaju da je pitanje dana kada će biti banirani, pa se ne žele potruditi jer bi ispalo da pomažu svom krvniku.
Lako ih je prepoznati, po kratkim postovima, u kojima se uglavnom otresaju na one koji misle drugačije od njih.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
::yes::

Ima jedna grupacija, onih sa preko 100 postova, koji su bili na brodu, ali ne žele popunjavati upitnik.
Ja mislim da je to zato jer znaju da su provokatori, i znaju da je pitanje dana kada će biti banirani, pa se ne žele potruditi jer bi ispalo da pomažu svom krvniku.
Lako ih je prepoznati, po kratkim postovima, u kojima se uglavnom otresaju na one koji misle drugačije od njih.
Nista iznenadjujuce Sefe, bitno im je da sto vise iskoriste forum i da se sto bolje prodaju u agencijama, a ne razmisljaju da ni oni prije nisu znali mnogo i da su neki prakticno plakali i molili da im se pomogne na forumu, a kada su otisli misle da znaju sve i da ako njime ne treba pomoc da drugi ljudi ne postoje, zato nam i drzave i jesu ovakve, jer mnogi ljudi su povuceni interesom i kapitalistickim zivotom, svi bi da budu advokati, ekonomisti, kancelarijski radnici, da rade 2 sata ujutru i da nakon toga idu na na vrucu jagnjetinu, ali ne ide to tako dragi moji. :neceici: Prvo se treba namuciti, steci iskustvo i sposobnost, pa tek onda nesto vise da ocekujes, jer danas je zivot nista drugo do plivanje kroz mulj i blato, pa ko prije i cistiji ispliva, osim ako nije u pitanju neki tatin sincic. :yeah: Malo sam se udaljio od teme, izvinjavam se, ali me stvarno iznerviraju ovakvi ljudi i njihovo ophodjenje prema drugima.
Fiat iustitia et pereat mundus!