Author Topic: Dali Princess refundira medical i vizu (za ljude koji prvi put idu na brod?)  (Read 13574 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Ukrcao se 26 septembra u New Yorku, par dana posle toga odlazim u CO i pitam ,a oni kazu: ne to nikako, vracamo pare tek na drugom ugovoru ili (ako sam dobro razumeo , ne secam se tacno), prilikom vadjenja druge vize,refundiramo prvu i drugu

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
tacno treba uzeti kopiju MLC postera i otici kod HR menadzera da ti objasni lepo kako to oni ne refundiraju vize...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Znaci opet sve zavisi od broda i menadzmenta,posto sam cuo price ljudi kojima je viza refundirana bez problema.A da se vratimo na lekarski,jel trazio neko od vas ferundiranje il` ne?Meni su na klinici kad sam izlazio rekli da obavezno cuvam racun,posto navodno to kompanija treba da refundira,tj..pocinju da refundiraju  :???:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline Telep_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Pozdrav svima,

Osetio sam potrebu da se javim i podelim par informacija.
Kompanija Princess refundira troškove vize koja je izdata najranije krajem avgusta 2013. (ne mogu da potvrdim tačan datum). Potrebno je sačuvati priznanicu iz banke (na Srpskom), otići u Crew office i zatražiti povraćaj novca. Nakon skoro dva meseca stižu pare... :clapping:

Napomena:
Ovo se odnosi na drugu (i svaku narednu) US C1/D vizu.
Za prvu US C1/D vizu i ostale tranzitne vize ne mogu da potvdim.

Voleo bih kada bi neko mogao da potvdi povraćaj novca za medical. Upravo mi je stigao mail iz Napolija gde traže da se uradi nov medical u "Revidi" iako stari medical (Medicina rada - Novi Beograd) važi do avgusta 2015!
Čekam odgovor iz Napolija sa dodatnim informacijama, ali predpostavljam da će se ograditi od toga i poslati mi u prilogu neki princess-ov dokumenat gde su ovlastili ovu ordinaciju. no;;;



Offline Walter_SA

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Princess- viza da , medical NO

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Princess- viza da , medical NO

kako za koga...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Telep_26 ako je za utehu u `Revidi` ces sve zavrsiti za pola sata bez guzve,180e jeste mnogo  :( Wolfns ti si jedini ovde na P&O  :hmm:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
zasto jednostavno ne prepisu sa naseg proslog medicala i cao :D platio bi im i cao...

Btw, ne verujem da ce nam vratiti pare za vizu nama koji smo tek prvi put vadili avgusta prosle god

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Wolfns ti si jedini ovde na P&O  :hmm:

mislim da to nema veze nego jednostavno za nas departman refundiraju sve zivo...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Brane86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
E ovako ja sam vizu izvadio 10.Augusta 2013 a ukrcao sam se na Star Princess 29.Septembra 2013.Nakon nekih 15 dana otisao sam u Crew Office i predao im racun iz banke za vizu da bi mi uradili refundaciju.Nakon 20 dana su me zvali i refundirali mi 160 dolara.Ovo mi je bio prvi ugovor i uradili su mi refundaciju bez problema bilo je jos 6 nasih kojima je isto bio prvi ugovor i svima su refundirali vizu ali svi su svoje vize izvadili u augustu.

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
i ja sam svoju vizu izvadio,prvu za prvi ugovor u avgustu,dosao sam posle par dana u Office i oni su mi rekli: ne mozemo sad da ti refundiramo, to tek na drugom/ili kad budes vadio drugu vizu!

Offline Brane86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Na Star ko god da je dosao bio prvi ugovor ili ne dobio je refundaciju vize bez problema.