Author Topic: FOTOGRAFI-Utisci i saveti sa treninga i intervjua u Zagrebu 30.juna 2011.  (Read 2073 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lolijana

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Ljudi, pisite sto vise mozete, kako vam je bilo na treningu i intervjuu u Zagrebu?

Kako je sve izgledalo, sta su vas pitali?

Svaka informacija je dobrodosla, jer planiram da se prijavim za sledeci interview...

Hvala :)

Offline raksi zd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Ljudi, pisite sto vise mozete, kako vam je bilo na treningu i intervjuu u Zagrebu?

Kako je sve izgledalo, sta su vas pitali?

Svaka informacija je dobrodosla, jer planiram da se prijavim za sledeci interview...

Hvala :)

trening ti je ucenje osnova o fotografiji, o aparatu i kompaniji. ako nemas pojma o nicemu onda dobro dodje, a ako si vec iskusni fotograf(ili bar to mislis :P ) onda ces to sve vec znati.
interview je cista formalnost(po mom misljenju jer ako sam ja prosao onda svatko moze haha). na interview moras donijeti svoj portfolio s slikama(portretima), a pitanja ti variraju od banalnih tipa ''zasto si se prijavio/la, sto volis radit u slobodno vrijeme...'', do nekih tehnickih... sve u svemu ako dodjes s pozitivnim stavom i smijeskom na licu prolazis. nadam se da sam pomogao, jer ja sam prosle godine bio na interviewu pa sam vec i zaboravio detalje, a ugovor sam odradio bez problema...