Author Topic: Interview: Carnival Photographer 5.5.2012.  (Read 2586 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CeboAmebo

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Eto, došlo je i moje vrijeme.
Imao sam specifičan slučaj pošto sam za intervju saznao dan prije.
Što znači da cijelu noć nisam spavao već popunjavao sve moguće, skenirao dokumente i sve ostalo, otišao na vlak u 3:30 ujutro da bi oko 8h bio u Tkalčićevoj - u uredu Uspinjače.
Bilo nas je dosta, 5 koji su išli preko A priori agencije (uključujući i moju malenkost) i svi ostali, njih dvadesetak preko EP-a.

Nakon što sam stigao u ZG, u uredu Uspinjače sam čekao od 8:30h do 16h na intervju (bio sam skroz zadnji od svih nas).
Dakle, jako puno, ali bio sam strpljiv, i začudo - nimalo nervozan! Rekao sam samome sebi, što god da se desi, biti će dobro.
I kada sam se tako postavio prema samome sebi - bez imalo pritiska, stvari su bile puno lakše.

Test iz engleskog je za mene i većinu ostalih bio jako lagan, s tim stvarno nisam niti očekivao da će biti problema jer mi je engleski odličan.
Predstavnik Carnivala na intervjuu je bio tko drugi nego famozni Hector o kojem sam se već načitao po ovom forumu :-)
I zaista su ga dobro opisali mornarac, D.B. i massa2908... Lik je ležeran, opušten, s njim se lako može, i to svima preporučam pričati potpuno normalno, bez ustručavanja.
Jednostavno, bio sam prirodan, pričali smo kao stari prijatelji i to mu se odma na prvu svidjelo. Već nakon par rečenica sam imao osjećaj da je to to.

Što se tiče pitanja NIKOGA baš nije pitao nikakve tehničke stvari, nego je samo provjeravao attitude, english i personality.
Uglavnom, samo pozitiva, osmijeh i to je to. Naravno, dobar engleski uvelike pomaže...

Eto, ovo je za prvu ruku, još sam umoran od pređenih kilometara i svega...
Ako tko ima kakvih pitanja rado ću mu odgovoriti (baš kao što su i meni odgovarale legende s ovog foruma prije nego sam ja išao na intervju).

Pozdrav svima!!

Offline mark24

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: Intervju: Carnival: Photographer 5.5.2012.
« Reply #1 on: 07/May/2012 »
čestitam na dobivenom poslu :D

Offline SunFlower29

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Interview: Carnival Photographer 5.5.2012.
« Reply #2 on: 07/May/2012 »
Čestitam :) evo i ja sam htjela preko A-priori na brod kao fotograf ali nakon citanja foruma odustala od toga i isla kao konobar ..vidjet cemo da li je to bio pametan potez :) tebi sretno u poslu i javi kako je :)