Posao na Brodu > Rijeka

Lijecnicki u Rijeci, 600 kn

(1/2) > >>

idebrod:
http://www.tvrtke.com/zdravstvena-ustanova-za-medicinu-rada-vl-prim-mr-sc-zlatko-racki-dr-med,PID-8,MF-57849.aspx
ustedite si novce. 600 kn. Frend isao danas i sve tip top.

CEO:
Ma sve Medicine Rada su super, ali neće svaka kompanija priznati pregled urađen po želji zaposlenika.

idebrod:

--- Quote from: CEO on 25/April/2013 ---Ma sve Medicine Rada su super, ali neće svaka kompanija priznati pregled urađen po želji zaposlenika.

--- End quote ---

Znaci i tu postoji sprega lijecnika i agencije/kompanije ?
A vec sam se ponadao da cu uspjet ustedjet par stotina kuna...

Princ na belom brodu:
Naravno. Ne može kompanija sa druge strane planete nekom Peri ili Đian-Šongu koji se pojavi sa papirom i kaže "Evo, ja sam fit for duty" tek tako da prihvati taj papir koji je potpisala ko zna koja baba iz komšiluka. :giggle: Doktor mora biti licenciran od strane kompanije.

Electrician:

--- Quote from: CEO on 25/April/2013 ---Ma sve Medicine Rada su super, ali neće svaka kompanija priznati pregled urađen po želji zaposlenika.

--- End quote ---

Bas kompanija zna doktore u Rijeci ili zagrebu i bas njih briga kod koga ces napraviti ljecnicki. Bitna je forma koju kompanija trazi (Norwegian, Eng1, MCA ili nesto cetvrto)
Kompaniji je bitna samo papir, a to sta nase aencije salju kod odredjinh doktora zbog dogovora i provizija to je druga stvar.



--- Quote from: Princ na belom brodu on 25/April/2013 ---Naravno. Ne može kompanija sa druge strane planete nekom Peri ili Đian-Šongu koji se pojavi sa papirom i kaže "Evo, ja sam fit for duty" tek tako da prihvati taj papir koji je potpisala ko zna koja baba iz komšiluka. :giggle: Doktor mora biti licenciran od strane kompanije.

--- End quote ---

Zato postoje drzavna tijela koja kontroliraju doktore i daju im odobrenja za sta mogu potpisati papir.
Tako na dnu mog ljecnickog pise "Authrized by: Ministy of helth of republic croatia"

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version