Posao na Brodu > Rijeka

Ima netko tko je bio u Rijeci na pregledu kod dr. Asja Slivnjak??

(1/4) > >>

NoraNora:
Vidim da ovdje svi pričaju o doktoru Nikoliću, a da li ima netko tko je bio u Rijeci na pregledu kod dr. Asje Slivnjak?? Pretty please?  :)

Electrician:
Odi u medico, do sada se meni pokazali najbolji i jedni od jeftinijih

NoraNora:

--- Quote from: Electrician on 26/April/2013 ---Odi u medico, do sada se meni pokazali najbolji i jedni od jeftinijih

--- End quote ---

Da, citala sam o tome ovdje, ali dobila sam uputu da idem kod nje, tako da...jbga nisam dovoljno hrabra da riskiram s drugima pa da još kasnije imam problema...  :neceici:

U biti me najviše zanima točna cijena pregleda, ako je netko bio nedavno....

NoraNora:
Vidim da baš i nema onih koji su išli kod nje, a sad znam i zašto. Zvala sam danas da se naručim i kaže mi - cijena 1800 kn!!!!!!!!!
Ma šta je ona luda????? Frendica prije točno godinu dana platila 1030 kn, dakle 100e manje, otkud joj sad ovo?!?? :pad:
Druga opcija mi je dr. Vedran Batarelo u Zg, ali dok odem u Zg skoro me na isto dođe...jao kako sam ludaaaaaaaa!!!  :neee:

EDIT: Ko fol mi je prodala priču da s obzirom da sam dobila RCCL ili NCL, to su dva certifikata pa je zato skuplje...sutra ju zovem kad bude u ordinaciji da mi kaže točnu cijenu, jer ovo je rekla kao okvirno...  :rolleyes:

ElainaAislyn:

--- Quote from: NoraNora on 20/May/2013 ---EDIT: Ko fol mi je prodala priču da s obzirom da sam dobila RCCL ili NCL, to su dva certifikata pa je zato skuplje...sutra ju zovem kad bude u ordinaciji da mi kaže točnu cijenu, jer ovo je rekla kao okvirno...  :rolleyes:

--- End quote ---

Heh,da,vidiš,kad sam ja bila kod dr.Batarela prije cca mjesec dana radila sam medical za Image misleći da ću se ukrcati s njima,a kako su obrasci drugačiji za svaku kompaniju kad sam rekla agentu da sam se ipak odučila čekati NCL rečeno mi je da ću promjenu obrazaca možda morati platiti 300kn....tako da je i to moguće. Ja još čekam hoću li ili neću morati platiti tih dodatnih 300kn,al pobogu jel tako teško napisati 2 obrasca u cijenu od 1400kn,jel im to malo love? ""]]  
Ali meni će NCL za medical vratiti lovu pa mi nije žao dati malo više.Vjerojatno će i tebi NCL vratiti novac,za RCCL ne znam.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version