Author Topic: Celebrity Millennium itinerary - me wants!!!!!!  (Read 2497 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Dakle, malo sam njuškala po stranici Cruise TT i naletila na najsavršeniji itinerar ikada!! Radi se o brodu Celebrity Millennium, kao što i piše u naslovu, i nisam mogla izdržati da ne podijelim ovdje s vama, pošto nitko od mojih doma ne može razumjeti moje uzbuđenje i sreću kad vidim ovako nešto. A uzbuđena sam jer se u biti nadam da možda dobijem baš taj brod. Znate kako kažu - nada umire zadnja.  :moli:  :D

Dakle:

September:
Icy Strait Point, Juneau, Skagway, Hubbard Glacier, Seward, Ketchikan (Alaska, USA)  – Vancouver, Victoria, Nanaimo (Canada)  – Seattle, San Francisco (overnight), Monterey, San Diego (USA) – Cabo San Lucas, Puerto Vallarta (Mexico) – Puerto Quetzal (Guatemala) – Puntarenas (Costa Rica)

October:
Panama Canal, Colon (Panama) – Cartagena (Colombia)  - Fort Lauderdale - back to San Diego, same ports – Lahaina (Maui) – Nawiliwili Kuaui, Hilo, Mount Kilauea, Kailua Kona (Hawaii)

November:
Honolulu (Hawaii, overnight) – Papeete (Tahiti), Moorea, Bora Bora (French Polynesia) – Suva (Fiji) – Noumea (New Caledonia) – Sydney, Brisbane, Airlie Beach, Cairns (overnight), Darwin (Australia)

December:
Bali (Indonesia) – Singapore (Singapore, overnight) – Bangkok (Thailand, overnight) – Ho Chi Minh City (overnight), Dan Nang, Halong Bay (Vietnam, overnight) – Hong Kong (China, overnight)

January:
Back to Singapore, same ports – Lembar, Komodo, Bali (Indonesia, overnight) – Kuala Lumpur, Penang (Malaysia) – Phuket (Thailand)

Četiri kontinenta u pet mjeseci, pa nije li to divno?!  :yahoo:

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Prebahato!!! Jos samo dobiti taj brod i slobodne sate u svim tim lukama :D Mada bi vrlo rado iskulirao par sati na ostrvu Phuket  :clapping: :clapping:
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Auuu... ne moze bolje od toga.  :clapping:
:D

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Divnoo ! Neman pojma di cu ja ali san sad citala i malo mastala  .  Pa ti hvala na tome, dugo nisu pobigle misli  :party:
audaces fortuna iuvat

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
so needy ...  +U+

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Najsigurniji način da postaneš vrlo nesretan je taj da ne zahtjevaš da budeš vrlo sretan. :nokti:

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: Celebrity Millennium itinerary - me wants!!!!!!
« Reply #6 on: 01/June/2013 »
ja sam zatrazio da moj drugi ugovor bude bas na tom brodu, ako ce biti srece onda vjerojatno 22.09. mjenjam brata makedonca na tom brodu :P

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Re: Celebrity Millennium itinerary - me wants!!!!!!
« Reply #7 on: 01/June/2013 »
ja sam zatrazio da moj drugi ugovor bude bas na tom brodu, ako ce biti srece onda vjerojatno 22.09. mjenjam brata makedonca na tom brodu :P

Opa, me so jelly!  :pad: