Author Topic: Posao u UEA preko agencije Agave,hitno mi je potrebna pomo?  (Read 12693 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Nije 600 nego gotovo 750 evra po trenutnom kursu sto vecini nas koji ovde radimo za ~200 evra ne deluje toliko nisko.

Gomila ilegalnih Meksikanaca se dokopa SAD-a i nadje posao i zivi dobro, ali jbg, gomila i pogine na putu do SAD-a.

Offline AleksandarBUll

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
ja sam pričao o skandinaviji a ne o Americi al nema veze :neee:

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Drug mi radi kao asistent konobara u UAE i ima fiksnu platu 300 eura, sa baksisem i svime time zaradi 900 eura. Radi po 15 sati na dan, ima jedan dan odmora, radno vrijeme mu je kao na brodu, ima one pauze izmedju, tako da mu to dodje da radi cjeli dan. Nije isao preko agencije, vec je kao turista otisao nekoliko dana tamo i nasao posao. Ako da otkaz mora samo da plati odjavljivanje vize ili cega vec nemam pojma, pasos mu stoji kod HR menagera bas zbog toga, i ne dobija se ban penality iz emirata ako das otkaz, vec samo platis pomenuto.

Offline AleksandarBUll

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
za 900 evra 15 sati na dan verujem da mu je super  :facepalm:

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Pametnjakoviću, nađi si bolji posao pa onda lupaj dlanom u čelo. Otkud ti obraz? Većina ljudi ode radi na kruzerima za te pare, malo više , prvi put kad odu. Ne stoje kući i ne kukaju nego se trude, a ti pametuješ po temama i pitaš pitanja na koja već na široko imaš odgovore po cijelom internetu. Kad si toliko sposoban , bar nauči prvo se koristit netom. I ne omalovažavaj ljude koji se trude i rade.
audaces fortuna iuvat

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Da te placaju hiljade i hiljade da samo sedis i budes lep, onda ne bi bili "arapski olos"? Vrlo ruzno izrazavanje za nekog ko je do juce planirao da radi za te iste Arape dok nije cuo da se na poslu ne pije kafa iz zlatnih fildzana, nego se rinta posteno.


Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Da te placaju hiljade i hiljade da samo sedis i budes lep, onda ne bi bili "arapski olos"? Vrlo ruzno izrazavanje za nekog ko je do juce planirao da radi za te iste Arape dok nije cuo da se na poslu ne pije kafa iz zlatnih fildzana, nego se rinta posteno.

 ::yes::

.... and that concludes topic HITNO. Locked.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)