Posao na Brodu > Zarada na Internetu

!!!!Poslovna prilika!!!!

<< < (2/4) > >>

donshone:
Cim sam procitao kanabis momentalno sam zatvorio,nista me ne interesuje u vezi droge a i kanabis smatram vrstom droge niti bi ikad tako nesto probao tako da smatram da je i neozbiljno a u neku ruku i nelegalno to pretvarati u poslovne prilike tj ideje za biznis.

Niko nam nece dati idete ili ce se one same pojaviti u glavi kada dodje za to vreme,a cim vidite da vam neko nudi neverovatne poslovne prilike dobro razmislite koliko je ta prica ozbiljna a i pre svega legalna ne samo zakonodavnog nego i moralnog stanovista prodavati nekom supstance od droge

CEO:
Kanabis je na losem glasu ali nije bez razloga u nekim zemljama legaliziran, cak je moguce da se i u Hr dozvoli rekreativna upotreba, da posadis nekoliko biljaka ako zelis. Na nasim prostorima je marihuana sinonim za teske droge, mada su alkohol, duhan i razni opijati 100x gori. Dapace, kanabis lijeci.   :rasta:

zadranin:
Ovdje se ne radi o marihuani, već o tvorničkoj konoplji.
I marihuana i tvornička konoplja su vrsta kanabisa.
U cijeloj europskoj uniji dozvoljena je prodaja čistog CBD ulja, te CBD ulja sa max. 0.3% THC-a.

Zar stvarno netko ovdje misli da bih išao išta postirati ukoliko se to krši sa zakonom i koristiti forum za ilegalne operacije??.???.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

zadranin:

--- Quote from: donshone on 03/November/2020 ---Cim sam procitao kanabis momentalno sam zatvorio,nista me ne interesuje u vezi droge a i kanabis smatram vrstom droge niti bi ikad tako nesto probao tako da smatram da je i neozbiljno a u neku ruku i nelegalno to pretvarati u poslovne prilike tj ideje za biznis.

Niko nam nece dati idete ili ce se one same pojaviti u glavi kada dodje za to vreme,a cim vidite da vam neko nudi neverovatne poslovne prilike dobro razmislite koliko je ta prica ozbiljna a i pre svega legalna ne samo zakonodavnog nego i moralnog stanovista prodavati nekom supstance od droge

--- End quote ---
Molim te drugi put pročitaj malo pažljivije prije nego išta komentiraš. Hvala

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

zadranin:
I naravno, zar stvarno misliš da je ilegalno a postoji web shop koji je transparentan sa cijenama i sastojcima CBD proizvoda, te bi također carina i policija dozvolili da mi paket stigne preko pošte sa 12 bočica tog ulja koje je "nelegalno".

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version