Posao na Brodu > Cruise Lines

Virgin Voyages

(1/2) > >>

farina_te:
Kad se ovako pogleda too good to be true ali dajmo sansu. Fleet chief enginieer je nas covek Nikola i jedan od prvih ko je dobio posao. Polako krecu da traze osoblje, za sada jedino preko likendin i samo land based jobs ali uskoro krecu i onboard pozicije  evo link ako nekog zanima da prati pozicije  :plovim:
https://www.linkedin.com/company/virgin-voyages

htupark:
Trebalo bi da bude super priča. Meni su odgovorili na mail da ce crew u staff pozicije krenuti od sredine godine da traže.

Rocco_Barocco:
Imate li i vi dojam da su ciljano tržište ove kompanije retardi koji samo po cijeli dan vise na Instagramu a ne zanimju ih ni brod ni more, ni destinacije, niti imaju ideju kamo brod uopće ide? Bojim se da ću te prosječni profil gosta biti još gori od onih koje imamo na tipičnim američkim mass market kompanijama kao što su Carnival i Royal. Vjerujem da će kompanija pružiti uvjete iznad propsjeka industrije, ali da bi moglo biti jako frustrirajuće za sve one koji imaju intenzivniji kontakt s gostima.

CEO:
Prvih nekoliko godina ce putnici biti radoznalci svih profila i nista drugo im nece biti zajednicko osim znatizelje. Ovisno o tome sta ce oni pricati kada se vrate kuci, polako ce se profilirati ljubitelji Virgin-a. Mene impresionira to sto dozvoljavaju da posada bude tetovirana, dapace, nikada to ne bih ocekivao.

Rocco_Barocco:
Virginu je cilj imati vrlo neformalan, ležeran image, ne znam je li ti poznato za uniforme kakve su najavili, pa se tetovaže uklapaju u to. Ali to više nije tako neuobičajeno danas. NCL i Royal i također toleriraju, čak sam i znao viđati na nekim više rangiranim oficirima. Čini se da se vremena mijenjaju, očito se radi o tome da tetoviranih ljudi ima sve više. Ono što mene doista čudi su konobari s bradama. Ne vidim ništa loše u urednoj bradi neke normalne dužine, ali onaj tko radi s hranom definitivno ne bi trebao imati bradu.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version