Posao na Brodu > Cruise Lines

Ritz Carlton Yachting

<< < (2/5) > >>

CEO:
Poceli su oni znatno ranije prije pojave virusa, a kad se krene sa takvom investicijom, nema stajanja, svaki zastoj vodi u bankrot.

negociant:
298 putnika i 200 clanova posade. Dobar odnos a i lako je popuniti kapacitet od 298.
Pitanje je: da li su plate i ugovori kao na Seabournu ili bolje?

Manolina:
Prilikom aplikacije, attach treba da se dostave dozvole, preporuke, sertifikate, vize, 10 stavki...

Tu sam se zaustavila.....jer, nakon sto ostavis prosjecan automobil na dokumentaciju...ko je taj ko garantuje da cete posao dobiti??


wolfns:

--- Quote from: Manolina on 26/November/2020 ---Prilikom aplikacije, attach treba da se dostave dozvole, preporuke, sertifikate, vize, 10 stavki...

Tu sam se zaustavila.....jer, nakon sto ostavis prosjecan automobil na dokumentaciju...ko je taj ko garantuje da cete posao dobiti??

--- End quote ---

Niko. Zato se to i traži. Tako se odmah eliminišu radnici sa fejk CVevima i nedovoljnim iskustvom.
Oni koji su aktivni u ovoj bransi, u lux kruzing/jahting svetu, već imaju sve to spremno. Ako nemaju, a voljni su da ulože pare, to je neka naznaka ozbiljnosti.
Neki traže kakvu takvu radnu snagu i spremni su da obučavaju i menjaju radnike kako stignu, dok drugi traže isključivo već sertifikovan kadar. Za neke pozicije je npr i na najkomercijalnijim linijama normalno da se traži mnogo sertifikata.

nbgdjbt:

--- Quote from: Manolina on 26/November/2020 ---Prilikom aplikacije, attach treba da se dostave dozvole, preporuke, sertifikate, vize, 10 stavki...

Tu sam se zaustavila.....jer, nakon sto ostavis prosjecan automobil na dokumentaciju...ko je taj ko garantuje da cete posao dobiti??

--- End quote ---

Pa gde si krenula lopatom na bager hahahah :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version