Posao na Brodu > Cruise Lines

Oceania Cruises

(1/6) > >>

executioner28:
Pozdrav svima,

dobio poziv na interview za Oceania Cruises, da li netko zna stogod o ovoj kompaniji? hitno mi trebaju infomacije.

Mario:
A gde si aplicirao za Oceaniu ako nije tajna?

Costarico:
Evo ja ću ovdje napisati šta me zanima?
Prije svega želim da čestitam executioner28 na ukrcaju i da se nije puno načekao, jer koliko mogu da skontam Oceania je odlična kompanija! Sad bih ga pitao, ili bilo koga drugog ko ima iskustva sa ovom kompanijom, koliko traju ugovori, kakvi su uslovi rada? Vjerujem da i druge interesuju ove informacije, jer je veoma malo rečeno o ovoj kompaniji!

peanutz:
Probajte da aplicirate pa u najgorem slucaju ce vas uputiti na "Hiring Partnera". Employment Power sigurno, mozda jos neki.
http://www.apolloships.com/ApolloGroup/EmploymentOpportunity.asp

U principu brodovi su im mali kapaciteta 684 putnika, imaju samo 3, 4 broda i vaze za cruise line sa najboljim dinningom. Tome su okrenuti - fancy vecere, dinner party itd.

executioner28:
evo i mene sa par pametnih :)

Slučajno sam nabasao na tu kompaniju odnosno zvali me iz EP-a da li želim na interview, pa sam otišao onako da vidim. Što se tiče da nisam dugo čekao: po meni 7 mjeseci je dugo. Interview je bio u Kopru u 7 mjesecu prošle godine. Vjerojatno je razlog slabija rotacija nego na onim većim kruzerima, no to sad nije bitno. Kroz 8 dana bih morao krenuti za Sao Paulo. Držte fige.

Kompanija ima tri broda koji su kapaciteta 684 putnika / 400 crew, dok je najnoviji Marina zaplovio pred tjedan-dva i on je kapaciteta 1250 putnika / 800 crew. Druge godine izlazi još jedan poput Marine.

Javljat ću se kad se jednom smjestim na Insigniu, možda i neki blog padne.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version