Posao na Brodu > P&O Cruises

Pozz buduce kolege, da li sam se za*****ao pristajuci da idem na P&O Australija?

(1/7) > >>

Tyler:
Imao bih par pitanja za iskusnije kolege i koleginice
Naime glavni intervju za Princess sam prosao krajem maja , pozicija fotograf.
Medjutim pre 2 dana me je zvala agencija i pitala da li bih pristao da idem na P&O Austalija, na Princess-u je velika guzva dugo se ceka sto vidim po kolegama iz klase :) i ja sam pristao, inace rekli su mi da bi mi tamo bila veca plata  :money: medjutim saznao sam da su na P&O Austalija dosta drugaciji (tezi) uslovi zivota nego na Princess-ovim brodovima, jer imaju starije brodove i imaju samo 3 broda od kojih je najmladji 91 god  :D (tipa deli se kupatilo sa susednom sobom i slicno i da je jos losija hrana nego inace )
Mislite li (iskusniji moreplovci) da sam se za*****ao pristajuci da idem na P&O Australija?
I da li je sada moguce odustati , zvati agenciju i reci da bih ipak ostao da cekam za Princess pa kad bude , iako su oni u petak kada sam pristao vec poslali moju dokumentaciju ljudima iz P&O Austalija ?
Da li bi me taj potez automatski izbrisao sa njihovog spiska i nece me posle pozvati ni za P&O ni za Princess ?
Unapred hvala  :) Pozz

CEO:

--- Quote from: Tyler on 09/September/2012 ---... medjutim saznao sam da su na P&O Austalija dosta drugaciji (tezi) uslovi zivota nego na Princess-ovim brodovima, jer imaju starije brodove i imaju samo 3 broda od kojih je najmladji 91 god  :D (tipa deli se kupatilo sa susednom sobom i slicno i da je jos losija hrana nego inace )

--- End quote ---

Kažeš "saznao" kao da je to 100% nepobitna istina. Vjerovatnije je da si čuo jedno od milion ostalih mišljenja, nekoga tko je možda bio na brodu, a možda i nije.
Moj ti je savjet da si ne kompliciraš život i da ideš na P&O Australia.

Tyler:
Hvala puno Sefe, definitivno cu poslusati savet  :uzdravlje:

Umek:
Obavezno javi kako si prosao  :uzdravlje:

Tyler:

--- Quote from: Umek on 09/September/2012 ---Obavezno javi kako si prosao  :uzdravlje:

--- End quote ---
Vazi  :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version