Author Topic: da li je neko dobio od Claudie Hundt poziv za intervju?  (Read 2398 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vukica

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Cao svima!
Ja sam dobila poziv za 11. dec u Beogradu za bar waiter-a od Tobiasa. Interesuje me da li je neko dobio od Claudie Hundt poziv za intervju, za bilo koju poziciju?
Hvala!

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Cao, dobio poziv za Viking, da li je neko imao iskustva sa njima ranije, pa zna sta ce pitati?

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Cao, dobio poziv za Viking, da li je neko imao iskustva sa njima ranije, pa zna sta ce pitati?

Zavisi za koju poziciju.Konobari ce imati i prakticni deo na intervju.

Offline ZMN

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
@RAS KASS jesi li ti vec imao iskustvo sa njima,ili su ti to rekli kad su ti poslali mail za intervju? Interesuje me da li se to odnosi i na Bar waitere,da li ce biti i teorije i prakse,ili kako vec :)

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Bio sam pre dve godine na intervju za utility poziciju,preko agencije Riverside.Agencija te obavestava sta da poneses od dokumenata.
Konobari su usli u jednu sobu gde su demonstrirali nosenje tanjira pretpostavljam,nisam siguran posto nisam bio u sobi.Za ove druge pozicije je bio samo teorijski deo,ali detaljan.
Moja poznanica je bila preko pola sata na razgovoru za cabin stewardess.Moras da znas cv odlicno.Svako odgovara na pitanja iz svog resora.
Trebao bi i sada da bude praktican deo za konobare,tako mi rekli u agenciji.Za druge pozicije ne znam.

Offline ZMN

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Hvala na info @ RAS KASS!

Uglavnom ja sam kontaktirao agenciju,i Viking je njima zatrazio kandidate za Cabin stw i Kuvara,ja sam ih pitao da li su im potrebni jos neke poziciju,rekli su trenutno samo ovo,sto ne znaci da nece biti,mada...
Mozda je Viking pokrio ostale pozicije preko online aplikacija,a mozda su jednostavno puni,videcemo,i cisto da podelim i ovaj info sa vama,raspitao sam se za poziciju Cabin stw,plata je 1150e,ugovor se potpisuje na 9 meseci (2 na brodu,pa vacation),i ukrcaj ce biti u martu 2014.

I da,jos jedna vrlo bitna informacija,zahvaljujem se Nemanji na njoj,Feron vam ne sme uzeti nijedan euro prilikom angazovanja,jer sve njihove usluge,Viking placa! Ne dajte novce :deda:

Offline konan2510

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Cak mi je i sam uposlenik FERONa rekao da za Viking ne naplacuju nista, a da se za Uniworld naplacuje oko 350EUR
Ne je*e lijep nego uporan.