Author Topic: Joy Agency, Sombor (Agencija je raskrinkana kao prevarantska)  (Read 121964 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #30 on: 24/September/2008 »
Ako neko zna sta se desava  sa ovom agencijom, da li je to prevara ili rade posao regularno?

coconut ne budi i ti ovca za sisanje.  no;;;
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline prosinac

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #31 on: 30/September/2008 »
DA LI SE PLACA UNAPRED ZA RECNE KA OSTO JE TO "KAO" SCYLLA TRAZILA ILI NIJE UOPSTE TRAZILA?
LJUDI JAVLJAJTE SE DA RESIMO VISE OVO JEDNOM  MORAMO BITI SLOZNI DA KONTAKTIRAMO SCYLLU I PITAMO.
NAPOMENA:- MNOGO JE NJIH VEC KONTAKTIRALO SCYLLU ALI NEMA ODGOVORA TO NAJVEROVAT. GOVORI DA SU PREKINULI SARADNJU SA NJOM JER PRAVI MALVERZACIJE.


                         

Meni su odgovorili iz Scylle da nikada nisu trazili novac i cim su saznali da ona novac uzima raskinuli su s njom krajem avgusta.

Offline okibgd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #32 on: 30/September/2008 »
ljudi SCYLLA ne trazi pare unapred , a sto se tice njenog sina to je laz meni je recno da joj je sin imao sabracajnu nesrecu a ortaku je rekla da ga je tukao pandur bez razloga , da ga je tuko pandur to bi bilo u svim novinama .

Ljudi ja za par dana pisem vam sve detaljno o aleksandri iz sombora , zasto je dobila nogu od princesa , pricao sam sa ljudima za koje je ona radila i rekli su mi sve najgore . do 10.11.2008 imacete  prlicno dug teks o Alexandri nasem voljenom agentu .
pozdrav
Dok je ovaca bice i vune . (OVCE SU ZA SISANJE ) Stara poslovica

zarkov

  • Guest
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #33 on: 30/September/2008 »
a kakve veze ima saobracajka sa bilo cime???

btw ja sam imao vise srece nego pameti...

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #34 on: 30/September/2008 »
a kakve veze ima saobracajka sa bilo cime???


da li se ona nekom javila na telefon ovih dana???
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline okibgd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #35 on: 01/October/2008 »
a kakve veze ima saobracajka sa bilo cime???

btw ja sam imao vise srece nego pameti...


to joj je izgovor da dobije na vremenu jer nece da vrati NASE PARE .



da li se ona nekom javila na telefon ovih dana???


ja sam je zvao pre nedelju dana i rekla mi je pare dobijas sutra naj kasnije prekosutra , posle toga sam je zvao nekoliko puta i nece da mi se javi .

zvacu je ja sutra da cujem koju je novu laz smislila kao izgovor .
Dok je ovaca bice i vune . (OVCE SU ZA SISANJE ) Stara poslovica

Offline butterfly

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #36 on: 03/October/2008 »
ahhh kako smara ova zezancija sa vrlom JOY agencijom
Da nije neko slucajno dobio lovu nazad od Aleksandre ?   :hekla:
Ja se nisam cula sa njom vise od jednog mjeseca, mrzi me da slusham njene nebuloze  +U+
..ali uskoro ce se morati nekako rjesiti, "na ovaj ili onaj nacin"  :tuctuc:
zar nije njen sin na brodu od proslog mjeseca ?   :) 

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #37 on: 04/October/2008 »
Sve sto imam da kazem sam najavio u delu foruma na temi BLA BLA BLA a ovde ce uskoro osvanuti takav post da ce od Joy-a da beze kao djavo od krsta..... A reci cu samo samu istinu koju moze da potvrdi barem 20ljudi meni bliski...Ovo je poslednji poziv i upozorenje gospodji Aleksandri da mi vrati pare ... posele ovoga bice  :rtfm:   :ban:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline fisher

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #38 on: 08/October/2008 »
Skupite se vas 10-15 pa pravo kod nje sa kakvom palicom :tuctuc: :tuctuc:

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #39 on: 08/October/2008 »
Nema potrebe za tim , tuci ce se ona sama.... Upravo sam se vratio iz SUP-a U Pancevu gde sam dobio detaljne informacije sta i kako dalje.... A u toku dana cu napisati jedan poduzi post kao sto sam i najavio pa cemo onda videti sta ce biti sa Joy......... Ne mogu sada jer sam upravo kompletirao dokumentaciju za preko okeanac i poslao ljudima iz Safe Cruise-a a uskoro cu i na brod a ona???Nek razmisli gde ce i sta ce..... Pa u toku dana citajte.....A pare cemo dobiti na sudu i to vrlo lagano..... 
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #40 on: 09/October/2008 »
Nema potrebe za tim , tuci ce se ona sama.... Upravo sam se vratio iz SUP-a U Pancevu gde sam dobio detaljne informacije sta i kako dalje.... A u toku dana cu napisati jedan poduzi post kao sto sam i najavio pa cemo onda videti sta ce biti sa Joy......... Ne mogu sada jer sam upravo kompletirao dokumentaciju za preko okeanac i poslao ljudima iz Safe Cruise-a a uskoro cu i na brod a ona???Nek razmisli gde ce i sta ce..... Pa u toku dana citajte.....A pare cemo dobiti na sudu i to vrlo lagano..... 

Podrzavam!

Rade79

  • Guest
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #41 on: 11/October/2008 »
Krle ajde pisi onaj post o Joy agenciji sto si obecao pre nekoliko dana  =""

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #42 on: 11/October/2008 »
Tresla se brda, rodio se mis ...  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #43 on: 11/October/2008 »
ja sam jos jedan od mnogih koje je doticna zavrnula za pare.naravno nije dostupna,ne javlja se,kao da je u zemlju propala ali nicija nije gorela do zore pa nece ni njena :pop1:

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #44 on: 11/October/2008 »
E evo ovako... Zelim da pozovem sve ljude koji dolaze na ovaj forum da procitaju ovaj post, jeste malo duzi ali na kraju ce te ipak videti gde smo mi gresili pa se nadam da se nece joj neko upecati na slatke price "gospodje Aleksandre" Ljudi kakva gospodja, ta zena ja najveci prevarant kojeg sam sreo u zivotu, naime 31 .03 ove godine ja saznam za doticnu gospodju preko jedne prijateljice i ona kaze mog muza je zezala i na kraj uposlala na brod( pricam o grupi ljudi u kojima je bio i rider84 tj Sveta, to je bila poslednja grupa koja je isla preko nje na  preko-okeanski brod  jer su nakon toga Chaba i Jonos prekinuli svaku saranju sa njom,a ja sam licno pricao sa ljudima u avgustu ove godine kada sam bio na intervju-u za Princess preko Safe Cruise-a, ljudi mi licno rekli da je uvek trazila neke ekstra pare, neke dodatke i kada su na kraju saznali da je uzimala1350eura da odvede ljude na brod odmah su prekinuli saradnju sa njom). E a ja kao i mnogi ovde na ovom forumu su hteli ici na recni brod( Oki, Lapidus, Ksenija, Kiza... i jos mnogi) e pa ovako Scyla je jos krajem jula raskinula ugovor sa Joy jer kada su ljudi culi da uzima 410eura unapred odmah su raskinuli saradnju sa njom.... Od vracanja para nema nista,jer zena nije normalna, to je patoloski lazov a od saobracajke njenog sina nema nista jer je meni rekal da ga je udarila marica a Oki-ju da ga je tukao policajac, znaci ona ne zna koga vise i sta laze...Kazem bio sam u SUP_u Pancevo u odsek za privredni kriminal i ispricao im celu pricu oni su rekili da taj ugovor sto sam potpisao kopiram zajedno sa priznanicom i da posaljem u SUP u Sombor pa ovim putem pozivam sve koji su prevareni da urade isto !!LJUDI HAJDE DA ZATVORIMO JOY DA NEMA VISE KOGA DA PREVARI   :ban:  :rtfm: !!!!! Zato svi napisite svoje iskustvo i njene lazi i saljite u Sombor mora da nas bide sto vise i kada budu utvrdili da smo prevareni rekli su mui da cemo pare dobiti sudski vrlo lako!!!A njena prica je bila sledeca>31.03 se ja prvi put cujem sa Aleksandrom i ona kaze ide se za 10dana na brod plata 1800eura samo da uplatim 410eura, ja budala uplatim ali ne na racun Joy nego na njen privatni racun u Meridijan Banci i ona me zove sutradan da kao ja nadjem jos ljudi a za uzvrat ona ce me poslati najhitnije, tako da ja ubacim jednog druga i jos jednu drugaricu i celu pricu i ona puknu kao i ja... Ni sam ne znam koliko me je puta zvala dnevno na mobilni da se zali, te ovaj me pljuje na netu , te ovaj mi pretio i tako to ...ja sve to slusao i sto je najgore i ja je zvao svaki dan po 5 puta jer ona nema kredita, kuci haos , stizu telefonski racuni , ja se svadjam sa svim zivima, propustim 2 posla, imao sigurnu kombinaciju da sluzim u Crnoj Gori i zvao me covek da radim na Guernsey-ju (ostrvce u kanalu La Mans ) i ja budala ne odem verujuci Aleksandri...Elem sta se dalje desava, ja propustim 4-5intervju-a koji su navodno bili na brodovima u Novom Sadu i Bgd-u sa izgovorima kao puno je ti si u sledecoj grupi,i na kraju odem na intervju 10juna u Hotel Balkan, tamo Mr. Bont isprica sve i bilo oko 20tak konobara , on kaze trebaju mu samo 2 ili 3 ali i ti ne zna se za kada, ja prodjem intervju, budem na listi cekanja i na kraju nista... E ali ni to nije kraj ona kao resi da mi vrati pare jer zna sa cekam ukrcaj preko Safe Cruise-a i pre dva dana me zove i kao uplaceno ti je na devizni racun, pa to prodje a pare nema, pa me onda zove i kaze uplaticu ti na post net kao mogao sam pare da dignem juce, medjutim nista, tada je zvala i Okija i njega slagala, sada cujem od Kize da je i njemu isto rekla, jednostavno dok se svi ne udruzimo i posaljemo to za Sombor i ne objavimo ovu pricu u novinama , nema nista od nasih para...Zeleo bih da mnogi slede moj primer i napisu svoje iskustvo na svim forumima i da je ugasimo  :rtfm: .... A ovo je poruka za Joy i Aleksandru, kao prvo firma ti se gasi, licno cu te staviti u par novina samo cu javiti kada da citas o sebi, zbog trebe prevarantu jedan i lopovcino jedna mi smo svi pozajmili pare u nadi da cemo otici i zaraditi nesto, niko ne ide tamo iz hira a ti si nam otela to!!!!!! Kako se ne plasis Boga jer imas dva sina , oni po godinu dana na brodu zaradjuju pare i mi smo sta kao mentoli, nama ne trebaju pare, pa mnogi ostavlaju zenu i decu samo da bi zaradili i da nesto njima pruze a ti se igras sanecijim sudbinama!!!To na dorbo nece izaci!! Inace Aleksandra je kao bolesna ima 2 raka 2 side 3 tumora sve je slaslo ,ima infrakte sve i jos 1000izgovora samo pare nece da vrati,a da uvek kada treba da vrati pare ona kao nema sada mora da pozjmi od tetke , babe itd (ALEKSANDRA LAZOVCINO) nas je bilo na intervju-u 10juna bilo  87 a otisao samo Mirza Mujic na brod i to cujem da je i on trazi i njega je zeje*ala nesto, Mirza ako ovo procitas napisi svoje iskustvo, ljudi ona drzavi ne placa nista siguran sam, uzela nam je 35670eura 10juna i gde su te pare ?? Na uplatnici pise osiguranje+viza+prevoz, ma kava crna viza i bakraci, mi smo prevareni!!!! Kao sto je uhapsen onaj gradonacelnik Zrenjanina, pa oni iz Crvenog krsta e tako ces i zavrsiti u corki jer to i zasluzujes !!! A slusao sam njene price kao njen advotak tuzio ovoga i onoga zbog klevete, PA TUZI MENE PA DA VIDIM NA SUDU STA CE BITI!!! IMAM 100 LJUDI KOJI CE POTVRDITI MOJU PRICU !!!! Sto nisi tuzila Svetu!? Pa covek je rekao suvu istinu o tebi!!!!  Hocu da znam sta je ona radila sa tip parama? ja jos pozamio pare na kamatu da platim skolarinu i troskove za preko-okeanski brod a kod tebe mi stoji 410eura !!!Ima da ih vratis pa makar mi to bilo poslednje!!!! Ti si uzimala 1350eura od ljudi za odlazak na prekookeanski brod a troskovi odlaska su sledeci, ja licno preko Safe Cruise-a 13bio na intervju-u sa Sorbijem dobio poziciju Junior Waiter a platio sledece > 21euro test engleskog, 16eura psiho test,trening 350eura, viza 7200din , lekarski 8240din i vakcinu protiv zute groznice 2600din sve kada se sabere 620tak eura a ti otimala 1350!!!! Da iskoristim ovu priliku da pozdravim sve u Safe Cruise-u, ljudi rade maksimalno posteno i profesionalno, i evo Oki je danas otputovao preko njih a i ja cu uskoro, tako da ako neko zeli da ide na brod a da ne bude prevaren nek se javi Safe Cruise-u! LJudi sta da kazem BEZITE OD JOY STO DALJE !!! A zeleo bih da porucim gospodji da uplai taj telefon vec jednom da je malo cujem !!!!!!!! Svi pisite ovde hocu da ova tema bude hot i da jednom za sva vremena zavrsimo sa JOY a kada je ugasimo zeleo bih da sef foruma skloni njenu temu ovde jer zena je zlo!!!!! A do tada pisite sto vise!!Ako sam nesto zaboravio da kazem dodacu .....
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !