Author Topic: Joy Agency, Sombor (Agencija je raskrinkana kao prevarantska)  (Read 121965 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #75 on: 16/October/2008 »
eto svi koji su za neku akciju nek se jave na e mail da se skupimo i da vidimo koliko nas ima...a po mojoj skromnoj proceni ima nas preko 80 ..posaljite imena i brojeve telefone ..misljenja i sudbine...pa da napravimo neku vrstu  sindikata ...ja sam trenutno u kontaktu sa 18 ljudi i svi redom kukaju a ne rade nista po tom pitanju..
rafting ako stvarno mislis  da je to ok pomozi,siguran sam da cemo barem polovinu poslati u roku od godinu dana...safe cruise mi zvuci super ,njihovi troskovi su vrlo skromni  sve zajedno oko 600 evrai cuo sam da su vrlo ekspeditivni ,u suradnji sa njima mozda mozemo da ucinimo nemoguce i spasimo nas sirotinju  -()- joyovci puno pozdrava i zivaca ce nam trebati...ne zaboravite  muke su tek pocele... ""]]

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #76 on: 16/October/2008 »
Jaded sta se desava sada sa nama koji smo prosli intervju 10 juna u hotelu Balkan jel smo mi jos u igri za posao kod Scylle i do kad ?
Vidim da je Bont naveo da ne traze englesko govorno podrucje sad.A sta je sa nama sto smo prosli intervju 10 juna dal ce nas  zvati sad ili tamo u martu 2009?  Nadam se da ne trebam oda saljemo podatke jer nas valjda imaju u bazi vec. :moli:  Mozda si upoznat sa tom info. pa rek oda pitam  :pop:   Poozzzz   
.

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #77 on: 16/October/2008 »
ja sam bio zajedno sa tobom na tom intervjuu izgleda...
oni su prekinuli svaki kontakt sa njom ,mada se ispostavilo da su joj oba sina tamo jedan je vec bio a drugi odlazi 2.11
primili su njih cetvoro oni su i otisli,a ovo pismo je odgovor na nase pitanje :sta cemo sade mister bond????
kopirao sam ga doslovce..

kristina kobilarov je tamo  i evo sta kaze:
plata ocajna!uslovi zlo!sreca moja sto mi baba madjarica pa znam madjarski  te nisam izopstena i maltretirana na nacionalnoj osnovi kao ostali,
imate srece sto niste na skili najgori su po svemu-najmanje plate od svih mogucih kompanija :provereno!

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #78 on: 16/October/2008 »
sem toga od prve plate ti skidaju krsha para ...te za ovo...te za ono...ona sad mora da sidje sa broda za dve nedelje a ukrcala se u avgustu jer brod ide na draj dok...to ti neka fora kao pauza za ciscenje broda i remont...ona nece moci da ispostuje ugovor u celosti zbog njih ,i nece dobiti te neke gratis pare na platu koje su joj obecali...ona kaze da je izdrzljivo ali da radi za najmanje moguce pare koje inace dobijaju po brodovima jer se jako dobro raspitala od ostalih
i jos mora sama sebi da kupuje kartu do kuce ...ne znam sacekacu za dve nedelje da dodje pa cu je naterati da sedne ovde za racunar da vam napise od slovca do slovca i naravno da se potpise

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #79 on: 16/October/2008 »
Eh ne znam vise sta da se radi ma pitanje je uopste dal ce Scylla nas zvati al kad nesto pomislim ako je tako odo ja na prekokenac evo danas $ vec 61 polako krece opet ce biti IN otici na big ship . :uzdravlje:
.

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #80 on: 16/October/2008 »
zasto da ne ,ima jako puno kruzera mediteranskih koji imaju isplatu u evrima,grcke kompanije ,sto da ne ...
alpha ima te ponude pogledaj kod njih pogotovo za frizere i masere posao dobijash odmah
sto se tice skile najbolje pogledaj da se ti licno njima javis da vidis sta ce ti reci ali oni su krajnja nuzda reko bih
a uskoro dobijam sve moguce i ne moguce adrese od recnih evropskih brodova,kompanija ali samo proverenih!!!!pomoci cu nije frka  samopolako i ja ih cekam,ja imam problema sa skolarinom i sa parama koje sam dao,sad sam u deficitu,ne mozes otici nigde bez pfeninga u dzepu
 -()- jbg.losa karma za nas dvoje


Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #81 on: 16/October/2008 »
ja sam bio zajedno sa tobom na tom intervjuu izgleda...
oni su prekinuli svaki kontakt sa njom ,mada se ispostavilo da su joj oba sina tamo jedan je vec bio a drugi odlazi 2.11
primili su njih cetvoro oni su i otisli,a ovo pismo je odgovor na nase pitanje :sta cemo sade mister bond????
kopirao sam ga doslovce..

kristina kobilarov je tamo  i evo sta kaze:
plata ocajna!uslovi zlo!sreca moja sto mi baba madjarica pa znam madjarski  te nisam izopstena i maltretirana na nacionalnoj osnovi kao ostali,
imate srece sto niste na skili najgori su po svemu-najmanje plate od svih mogucih kompanija :provereno!



super da je neko napisao o nasim drugovima madjarima kako nam je lepo sa njima i kad odes zalis hotel menadjeru dobije bananu!!!!
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #82 on: 17/October/2008 »
Ma ljudi neka dize kredit, nek joj deca daju pare ali nama ce pare biti vracene , u suprotnom nama nema para ali nju ceka corka i to na duze, pa moze da pogleda seriju prison Brake dok je na slobodi  ""]] Ja sam njoj dao pozajmnjene pare kao i svi vi, a evo posle dugo cekanja sam uzeo stvar u svoje ruke , pozajmio jos para i preko Svete tj ridera84 otisao u Safe Cruise, i evo sada cekam ukrcaj 18decembar u Melburnu, brod Sun Princess.... Evo ovako moj savet vam je definitivno Safe Cruise jer su u Bg-u, jako povoljno, sve se brzo zavrsi i sto je najbitnije ides sigurno na brod i to vrlo uskoro !!! Spremajte se polako jer novi intervju je negde od 15novembra pa do 1 decembra u tom periodu!!!!!! Slobodno me pitajte sve sto vam nije jasno!
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline okibgd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #83 on: 17/October/2008 »
Ma ljudi neka dize kredit, nek joj deca daju pare ali nama ce pare biti vracene , u suprotnom nama nema para ali nju ceka corka i to na duze, pa moze da pogleda seriju prison Brake dok je na slobodi  ""]] Ja sam njoj dao pozajmnjene pare kao i svi vi, a evo posle dugo cekanja sam uzeo stvar u svoje ruke , pozajmio jos para i preko Svete tj ridera84 otisao u Safe Cruise, i evo sada cekam ukrcaj 18decembar u Melburnu, brod Sun Princess.... Evo ovako moj savet vam je definitivno Safe Cruise jer su u Bg-u, jako povoljno, sve se brzo zavrsi i sto je najbitnije ides sigurno na brod i to vrlo uskoro !!! Spremajte se polako jer novi intervju je negde od 15novembra pa do 1 decembra u tom periodu!!!!!! Slobodno me pitajte sve sto vam nije jasno!

tako je brate pluj po govnetu o zene .

Ljudi veliki pozzdrav sa CROWN PRINCESSA .
Pisao bi vise ali nemam vremena .
Krle svak cast za ugovor dobio si ekstra brod .
Ja sam ovde naje*ao kao zuto brod je uvek pun i mnogo se radi , nemogu da stignem da se naspavam a kamo drgo , od 600 do 700 pica se napravi dnevno ali moze da se postigne . pozdarv
Dok je ovaca bice i vune . (OVCE SU ZA SISANJE ) Stara poslovica

Offline rafter

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #84 on: 17/October/2008 »
eto svi koji su za neku akciju nek se jave na e mail da se skupimo i da vidimo koliko nas ima...a po mojoj skromnoj proceni ima nas preko 80 ..posaljite imena i brojeve telefone ..misljenja i sudbine...pa da napravimo neku vrstu  sindikata ...ja sam trenutno u kontaktu sa 18 ljudi i svi redom kukaju a ne rade nista po tom pitanju..
rafting ako stvarno mislis  da je to ok pomozi,siguran sam da cemo barem polovinu poslati u roku od godinu dana...safe cruise mi zvuci super ,njihovi troskovi su vrlo skromni  sve zajedno oko 600 evrai cuo sam da su vrlo ekspeditivni ,u suradnji sa njima mozda mozemo da ucinimo nemoguce i spasimo nas sirotinju  -()- joyovci puno pozdrava i zivaca ce nam trebati...ne zaboravite  muke su tek pocele... ""]]

Ja, sreca, nisam imao blisko iskustvo sa pomenutom gospojom, mada sam se cuo sa njom prosle godine, al' mi se nesto iskomplikovalo, pa sam odgodio za ovu! Aleluja
A u vezi akcije i skupljanja para, samo javite gdje treba da se uplati!

Mislim da bi trebali otvoriti neku temu po ovom pitanju?!

Sefe?
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #85 on: 17/October/2008 »
Ja, sreca, nisam imao blisko iskustvo sa pomenutom gospojom, mada sam se cuo sa njom prosle godine, al' mi se nesto iskomplikovalo, pa sam odgodio za ovu! Aleluja
A u vezi akcije i skupljanja para, samo javite gdje treba da se uplati!

Mislim da bi trebali otvoriti neku temu po ovom pitanju?!

Sefe?

svi registrirani clanovi mogu otvoriti bilo kakvu temu  oT
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #86 on: 17/October/2008 »
Pozdrav Oki prijatelju!!! Drago mi je da si se javio i da si dobro! Hajde kada budes imao malo vise vremena napisi koji red , jer to svi ocekujemo!!!
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline packman80

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #87 on: 17/October/2008 »
lazov je ljudi ne verujte joj nikako mene zvlaci vec 3 meseca je*acu joj mater kad je nadjem

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #88 on: 17/October/2008 »
Ma znam da moze, nego, reko, da ja pitam, vidim banuje se ovdje! :) hahaha salim se!

pozdrav Chief

banuje se ako nepostujes parvila kao i na svakom forumu....  :rofl:
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Joy Agency, Sombor
« Reply #89 on: 17/October/2008 »
ujedinimo se i napravimo nesto korisno od ovoga,predstavite se imenom i dajte neki bilo kakav kontakt da se prebrojimo i cim nadjemo adekvatan nacin kako cemo jedni drugima pomoci!