Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 412241 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zarkov

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #795 on: 01/October/2008 »
Quote
Carnival Corporation is a cruise company having a portfolio of cruise brands and is a provider of cruises to all vacation destinations. The cruise brands of the Company includes Carnival Cruise Lines, Princess Cruises (Princess), Costa Cruises (Costa), Holland America Line, P&O Cruises, Cunard Line (Cunard), AIDA Cruises (AIDA), P&O Cruises Australia, Ocean Village, Ibero Cruises and The Yachts of Seabourn (Seabourn).


Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #796 on: 03/October/2008 »
e covece....

kako dodjem na forum tako vidim
zadnji post potpisan sa zarkov zarkov zarkov zarkov zarkov

 :rofl: :rofl: :rofl:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #797 on: 03/October/2008 »
za svaki lonac poklopac  no;;;

nece to dugo tako ...  :tuctuc:   :rtfm:  :ban:  :pop1:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline tmia

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #798 on: 03/October/2008 »
[quote author=
tmia

Offline okibgd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #799 on: 03/October/2008 »
Sefe svaka cast za prevod foruma na Englesi . Niko nisam moga da ukapiram koji je koji  mesec .

Sefe ajde vrati zarkova .
Meni je pomogao maksimalono kao i drugima , nije u redu lik voli da pise .
Dok je ovaca bice i vune . (OVCE SU ZA SISANJE ) Stara poslovica

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #800 on: 04/October/2008 »
Sefe svaka cast za prevod foruma na Englesi . Niko nisam moga da ukapiram koji je koji  mesec .

Sefe ajde vrati zarkova .
Meni je pomogao maksimalono kao i drugima , nije u redu lik voli da pise .

1. Danas cu postaviti anketu - vratiti Zarkova ili ne?

2. Engleski je na forumu samo u trenutcima kada radim nesto u admin. dijelu, jer je jedino na engleskom kompletan.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #801 on: 04/October/2008 »
Pozdrav svima nisam pisao neko vreme ali sada vidim da moram da odgovorim Moniki, e pa ovako >>> "gospodja " Aleksandra je stalno nedostupna, pali telefon u 5 ujutru kada svi spavamo, to za sina verovatno laz kao i sve ostalo a iskreno za dan dva cu napisati jedan jako detaljan post o Joy i to joj je onda kraj a okacicu ga na svim zivim forumima koji imaju i nemaju veza sa brodovima, uzgred idem u ponedeljak do jedne drugarice koja je  inspektor za privredni kriminal  ova grana je izgleda omiljena " gospodj Aleksandri " a bice i u kriru i mozda na B92 .... Jer pare nisam dobio a cekam ukrcaj preko Safe Cruisea za manje od mesec dana, jer sam sa normalnim ljudima zavrsio sve u maksimalno kratkom roku i zahvaljujem im se na tome ... Safe Cruise samo napred !!!!   :plovim: :run:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #802 on: 04/October/2008 »
Pozdrav svima nisam pisao neko vreme ali sada vidim da moram da odgovorim Moniki, e pa ovako >>> "gospodja " Aleksandra je stalno nedostupna, pali telefon u 5 ujutru kada svi spavamo, to za sina verovatno laz kao i sve ostalo a iskreno za dan dva cu napisati jedan jako detaljan post o Joy i to joj je onda kraj a okacicu ga na svim zivim forumima koji imaju i nemaju veza sa brodovima, uzgred idem u ponedeljak do jedne drugarice koja je  inspektor za privredni kriminal  ova grana je izgleda omiljena " gospodj Aleksandri " a bice i u kriru i mozda na B92 .... Jer pare nisam dobio a cekam ukrcaj preko Safe Cruisea za manje od mesec dana, jer sam sa normalnim ljudima zavrsio sve u maksimalno kratkom roku i zahvaljujem im se na tome ... Safe Cruise samo napred !!!!   :plovim: :run:

sto mi nerece pali telefon u 5h ja i ovako patim od nesanice... obicu je ja iduce nedelje na njenom trenu, posto drugacije nevredi... :pop1:
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #803 on: 05/October/2008 »
E Miha zelim ti srecu u njenom pronalazenju jer sam joj sinoc pustio poruku oko 23h ali do sada joj nije stigla, znaci gospodja obrce sa hiljadama evra a nema para da kupi tel od  ""]] haha kakva ironija, zar ne ? Ama da je u misijoj rupi nacicemo je !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    A najavicu svima kada ce i u kojim novinama i tv-u biti pa da svi gledate.......
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #804 on: 05/October/2008 »
E Miha zelim ti srecu u njenom pronalazenju jer sam joj sinoc pustio poruku oko 23h ali do sada joj nije stigla, znaci gospodja obrce sa hiljadama evra a nema para da kupi tel od  ""]] haha kakva ironija, zar ne ? Ama da je u misijoj rupi nacicemo je !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    A najavicu svima kada ce i u kojim novinama i tv-u biti pa da svi gledate.......

pa ja idem u so :) i nevracam se odatle dok je nenadjem...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #805 on: 05/October/2008 »
A kad je najdes  :tuctuc:  a ona ce ti reci  -()- kao i uvek mada je zasluzila  :ban: i ovo  :rtfm: a samo  :pop1: moze da joj pomogne jer smo svi  :deda: zbog njenih prica.... toliko za sada od mene  .......   :uzdravlje:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline stradivari

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #806 on: 05/October/2008 »
Samo da javim da je dolar otisao preko 55 din oT

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #807 on: 05/October/2008 »
A kad je najdes  :tuctuc:  a ona ce ti reci  -()- kao i uvek mada je zasluzila  :ban: i ovo  :rtfm: a samo  :pop1: moze da joj pomogne jer smo svi  :deda: zbog njenih prica.... toliko za sada od mene  .......   :uzdravlje:

krle neznam  sta ti kazem mi smo do nedavno imali korektan odnos poslala me na brod ali,ja volim kad neko ispostuje svoje argumente do kraja a ne ovako... mislim veliki broj ljudi joj je ukazao povrenje sa nekom zeljom da ode promeni nesto... ali jbg... :rtfm:
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Rade79

  • Guest
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #808 on: 06/October/2008 »
Samo da javim da je dolar otisao preko 55 din oT
Po kursnoj listi narodne banke Srbije dolar danas iznosi 56,8327 dinara.
Juce 55, danas skoro 57.  :uzdravlje:        :run:       :D    :banana:    :yahoo:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #809 on: 06/October/2008 »
Samo da javim da je dolar otisao preko 55 din oT

 :run:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)