Author Topic: stavio bih pastu i cetkicu za zube al izgleda od tog nista..  (Read 2865 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aleksabl

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
hvala na odgovorima :)
pa nekako mi je navika gdje god idem na putovanje da vucem taj ranac sa nekom hranom i vodom, ono da se nadje usput xD
a i stavio bih pastu i cetkicu za zube al izgleda od tog nista..
ipak cu ja ponjeti samo laptop u torbi i to je to.. imate li jos neki prijedlog sta bih mogao staviti u taj rucni prtljag, tj. ponjeti sa sobom u avion? neki duks ili tako nesto?
Banja Luka u srcu, Vrbas u venama!

Offline milamila

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
hvala na odgovorima :)
pa nekako mi je navika gdje god idem na putovanje da vucem taj ranac sa nekom hranom i vodom, ono da se nadje usput xD
a i stavio bih pastu i cetkicu za zube al izgleda od tog nista..
ipak cu ja ponjeti samo laptop u torbi i to je to.. imate li jos neki prijedlog sta bih mogao staviti u taj rucni prtljag, tj. ponjeti sa sobom u avion? neki duks ili tako nesto?


Ponesi cetkicu za zube i pastu,prijatelju putovaces bar 15 sati,kupi u dm-u pastu za zube za put,mislim da je pakovanje 30 ml,sasvim dovoljno za put a nece ti uzeti na aerodromu jer kao sto rekoh,dozvoljena su kreme,paste i sve te dzidza-bidze do 100 ml. Duks ponesi obavezno,ja sam se smrzla kad sam se vracala iz San Francisca,ali smrzla! jastuce ces dobiti u avionu,tv imas,najnovije filmove imas....po meni nista posebno sem svih dokumenata,kamera i tako toga da ti ne bi neko marisao iz velikog prtljaga,jer sam i to cula da rade...
smile is my answer ;D

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Hranu i pice svakako ne smes,ali cetkicu i pastu obavezno,posebno ako imas dug put.....Najbolje je ovo pakovanje za put,jer ti vise i ne treba....
Ja sam nosila i rezervnu garderobu jer sam putovala skoro dva dana,a nije bas prijatno biti u istim stvarima vise od 24h...posebno donji ves.....
U sustini,nemoj da pretrpavas taj ranac jer ako je tezi od 8kg nece ti ga primiti kao rucni prtljag..ponesi samo ono najosnovnije....
A to da kradu iz prtljaga,i ja sam cula ali nisam imala takvih iskustava....Kad sam se vracala kuci koferi su mi bili puni parfema i nekih tehnickih stvari pa mi nista nije falilo......