Author Topic: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...  (Read 46659 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nichana

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
cao svima!

iscitavanje ovog foruma mi je mnogo mnogo pomoglo,na neki nacin sam preko ovog foruma i dosla do pozicije za koju se sad pripremam,e sad da li pri pakiranju itko normalan nosi fen za kosu i slicne stvarcice sa sobom ili to ipak postoji u kabinama personala?? imam jos mnogo pitanja al ja cu polako pa ak se tko zadesi da mi na ovo odgovori SUPER!!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Fen za kosu ce ti trebati, imas onih malih na svakom aerodromu u free shop-u.
Za slicne stvarcice - moras biti preciznija.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Nikolina

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Ma fen i sve ostalo nemoj da vuces od kuce, sve to mozes da kupis. Ja svu tu belu tehniku kao i televizor i dvd kupim kad dodjem i prodam pre nego sto krenem kuci.

Offline Andromeda

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
 ;)
Četku za kosu kupiš, četkicu za zube, peškir ... to možeš i tamo da mazneš u vešeraju, makaze za nokte, turpiju sve tamo... ili ako imaš nešto posebno što voleš da koristiš(kod mene je grickalica za nokte nešto što nosim uvek), kad dođeš tamo!
Kišobran ti ne treba... ima od putnika koji su zaboravili, jedino neke lekove koje ti koristiš ponesi za slučaj nužde, ali ne puno... za glavu i stomak, kreme hepatrombin, fastung gel, nimulid, febricit ili ti paracetamol, dezpdoran ti ne treba, jedino ako si specifična u tome... kremu za lice ti treba i ta kozmetika ako radiš u spa ti netreba, zaštitni faktori za sunce tamo kupi... najviše donji veš, zavisno od posla, neka knjiga udobna pižama i neke hlače suknjica, ako voliš... sve u svemu gardarobu ti je pametno da tamo kupiš i ako planiraš neki lap top da kupiš tamo uzmi neki kući usb flash da preneseš neke podatke koje bi ti možda prijale tamo da koristiš... slike i muzikica! Ma sve tamo kupuješ, samo ponesi ono što ti bi koristilo a da ne može da se kupi!
Ponela sam 3 knjige od toga sam za 8 meseci pročitala 4... neverovatno prija čitati naše reči, barem meni!  :)

Offline nichana

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Many thanks!

Offline nemanja sas

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...
« Reply #5 on: 09/October/2009 »
pozz svima

na brod idem prvi put ali sam poslednjih 5 godina radio po terenu i ziveo po hotelima tako da donekle imam iskustva u tome.
elem,po mom misljenju:
1.PRIBOR ZA LICNU HIGIJENU
2.DONJI VES(sto vise)
3.CARAPE(sto vise)
4.PAPUCE(ceo dan si ucipelama,jedva cekas da se izujes)
5.PIDZAMA
6.NESTO GARDAROBE

i ko voli moze da ponese neku knjigu a sve ostalo se nabavi u hodu.
nista se ne sekirajte u svakom slucaju cete nesto zaboraviti i poneti nesto totalno bespotrebno...
21 XI 2009 gas gas

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...
« Reply #6 on: 09/October/2009 »
pozz svima

na brod idem prvi put ali sam poslednjih 5 godina radio po terenu i ziveo po hotelima tako da donekle imam iskustva u tome.
elem,po mom misljenju:
1.PRIBOR ZA LICNU HIGIJENU
2.DONJI VES(sto vise)
3.CARAPE(sto vise)
4.PAPUCE(ceo dan si ucipelama,jedva cekas da se izujes)
5.PIDZAMA
6.NESTO GARDAROBE

i ko voli moze da ponese neku knjigu a sve ostalo se nabavi u hodu.
nista se ne sekirajte u svakom slucaju cete nesto zaboraviti i poneti nesto totalno bespotrebno...

po carnival hand booku nesmije se u papucama u crew bar mess isto tako u majicama koje otkrivaju ramena  u mess
sad mi smo imali hd koji je to bas forsirao cak i nosenje lenjarda ako si u svojoj grarderobi u crew area

Offline artista

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...
« Reply #7 on: 17/November/2009 »
zanima me da li treba prethodno da  kupim adapter za americku struju, za punjenje baterija telefona i fotoaparata..ili to mogu nabaviti na brodu??

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...
« Reply #8 on: 17/November/2009 »
zanima me da li treba prethodno da  kupim adapter za americku struju, za punjenje baterija telefona i fotoaparata..ili to mogu nabaviti na brodu??

sto mozes odmah, ne ostavljaj za sutra.

iako, sve kabine imaju i 110 i 220v uticnice.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline TiaMaria81

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...
« Reply #9 on: 18/January/2010 »
Pozdrav!
Nigdje ne vidim ništa na ovu temu!
Ovako... ja sam se nekako uspjela pribilježiti za rad na brodu, točnije idem na Carnival... trebala bih otputovati u veljači 2010. točnije UBRZOOOO...
Ovo mi je prvi ugovor i moram priznati malo me strah! Od svih mojih prijatelja s intervjua i svih zajedničkih posjeta za skupljanje dokumenata... NEJDE NITKO na moj brod... :(
Mene mući jedan BIG PROBL... NE ZNAM ŠTO SVE PONIJETI... :'( Pa bi mi bilo nekako utješno za neke savjete...
Od prilike šta mi sve treba za put!? Šta me tamo sve očekuje... :'(
Unaprijed HVALA SVIMA...
"U životu je izgubljeno samo ono čega smo se odrekli!"

Offline dikey

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...
« Reply #10 on: 18/January/2010 »
ne nosi puno obleka i lichne ko ti se neophodni za higiena, mobtel ti ne treba imas na ostrovi jeftinije da se javis, ako imas laptop uzmi si nije lose i ne brini o tome ako nema ko da ide na tvoi brod tamu ces nachi puno balkanca ne brini :sprda:

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...
« Reply #11 on: 18/January/2010 »
mobtel ti ne treba

Zasto? Potreban je, ako nista kao alarm clock. Samo ponesi, kupi AT&T sim karticu, preko njih mozes imati 1000 poruka mjesecno za $9.99


When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...
« Reply #12 on: 18/January/2010 »
Zasto? Potreban je, ako nista kao alarm clock. Samo ponesi, kupi AT&T sim karticu, preko njih mozes imati 1000 poruka mjesecno za $9.99



a dali se sa tom karticom moze slati i primati poruka i kuci?to dosad nisam znao.ipak se isplati ponijeti mob ili..?

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...
« Reply #13 on: 18/January/2010 »
a dali se sa tom karticom moze slati i primati poruka i kuci?to dosad nisam znao.ipak se isplati ponijeti mob ili..?

Bilo gdje druze. Kad kupis tu karticu, nazoves 611, njihov call center, i kupis preko govornog automata paket za poruke. Tako ce ti biti jeftinije. :banana:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...
« Reply #14 on: 18/January/2010 »
Bilo gdje druze. Kad kupis tu karticu, nazoves 611, njihov call center, i kupis preko govornog automata paket za poruke. Tako ce ti biti jeftinije. :banana:
e to je super.tak cu onda i ja uradit.ja bas kontao dali da nosim il ne.a znaci mozes i primat sms na tu karticu?i dali nasi mob funkcioniraju na brodu il je bolje tamo kupiti? :uzdravlje: