Author Topic: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...  (Read 46656 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...
« Reply #75 on: 04/March/2013 »
.. barem na Cunardu
 

tako je svugdje, to je maritime safety standard
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Re: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...
« Reply #76 on: 04/March/2013 »
Hvala puno na svim info! Planiram kupiti novu peglu, a ove novije (i kvalitetnije) imaju sistem da se same ugase nakon cca pola sata - sat, bas zbog sigurnosnih razloga...

Offline blazzoni

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Re: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...
« Reply #77 on: 04/March/2013 »
Hvala puno na svim info! Planiram kupiti novu peglu, a ove novije (i kvalitetnije) imaju sistem da se same ugase nakon cca pola sata - sat, bas zbog sigurnosnih razloga...

cemu trositi pare na peglu kada u svakom laundry - ju imas peglu...barem je tako na princess - ovim brodovima...
Nista vise nije isto
Nikad nece biti kao sto je bilo ranije

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: Što ponijeti, fen za kosu i sli?ne stvarcice ...
« Reply #78 on: 20/November/2013 »
;)
Četku za kosu kupiš, četkicu za zube, peškir ... to možeš i tamo da mazneš u vešeraju, makaze za nokte, turpiju sve tamo... ili ako imaš nešto posebno što voleš da koristiš(kod mene je grickalica za nokte nešto što nosim uvek), kad dođeš tamo!
Kišobran ti ne treba... ima od putnika koji su zaboravili, jedino neke lekove koje ti koristiš ponesi za slučaj nužde, ali ne puno... za glavu i stomak, kreme hepatrombin, fastung gel, nimulid, febricit ili ti paracetamol, dezpdoran ti ne treba, jedino ako si specifična u tome... kremu za lice ti treba i ta kozmetika ako radiš u spa ti netreba, zaštitni faktori za sunce tamo kupi... najviše donji veš, zavisno od posla, neka knjiga udobna pižama i neke hlače suknjica, ako voliš... sve u svemu gardarobu ti je pametno da tamo kupiš i ako planiraš neki lap top da kupiš tamo uzmi neki kući usb flash da preneseš neke podatke koje bi ti možda prijale tamo da koristiš... slike i muzikica! Ma sve tamo kupuješ, samo ponesi ono što ti bi koristilo a da ne može da se kupi!
Ponela sam 3 knjige od toga sam za 8 meseci pročitala 4... neverovatno prija čitati naše reči, barem meni!  :)

A zasto da kupujem i bacam pare na nove cetke za kosu , makaze za nokte,lap top i slicno ako vec imam  -()-
Ja tako stalno slusam sprdnje na racun mog  lap topa i mobilnog, imam godinama iste, i dok rade sta ce mi novo
Cisto nepotrebno bacanje para



Kuvalo dakle ne nosim, menije svako do sad eksplodiralo