Author Topic: Kontaktirala Miami office za ukrcaj, ali nisu mi baš pomogli  (Read 2622 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Dakle, LOE je stigao prije 2 mjeseca, ali odmah su mi rekli da to nije nužno brod na koji idem. Dobila vizu 2 tjedna poslije, poslala kopiju i sve.
Od tada čekam ili potvrdu da idem na Carnival Miracle ili taj famozni drugi LOE s 'pravim' datumom ukrcaja. I ništa.
Znam da ima ljudi koji čekaju i duže od mene, ali svejedno sam na FB našla mail od Miami office-a i poslala prekjučer mail. Danas mi je stigao odgovor da je gospođa XXX preusmjerila mail mojoj agentici 'to assist me', i da joj se javim ako budem imala kakvih pitanja ubuduće. I to je sve.
Nisam sigurna koliko će pomoći slanje tog maila, ali eto, morala sam probati. Da ih podsjetim da još uvijek čekam.

Izluđuje me više ovo čekanje iz dana u dan i provjeravanje maila sto puta dnevno. Šta da vam kažem, sve je spremno, nosim samo stare gaće tako da su nove uvijek čiste i spremne za spakirati. Prošla sam već sve stadije ludila, dosade, nervoze, nestrpljenja i griženja noktiju. Vjesim na forumu dan i noć. Dopisujem se s ljudima iz cijelog svijeta koje sam nasla na FB grupi za Starboard. Pomagala sam nekim ljudima da se pripreme za ovaj finalni prošlu nedjelju. Nikud ne idem, ne trošim pare, čuvam za put. Problem je što sam se nekako nadala da ću ipak otići 17/11 na Miracle, a očito neću.

On the bright side, nisam dobila Costu i to je najpozitivnija stvar od svega i zato vrijedi čekanja.
Eto, samo sam to htjela reći.
Ne tražim sažaljenje, morala sam malo istresti dušu.
Uhh sad mi je lakše.

Nadam se da se uskoro javljam s boljim vijestima,
Cheers peeps!
 :uzdravlje:

Offline laki8

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
E oci moje...Uvjek ima veca zavrzlama od od zavrzlame...Ti si bar dobila visu..Ja trebao prekosutra da se ukrcam i datum i brod, al odem kao i mnogi u zadnje dve sedmice u veselu ambasadu u SA i jos veseliji konzul koji ima svoj sistem rada za razliku od svih ambasada sirom sveta me stavi na cekanje za dobijanje vise(sto si vec procitala predpostavljam), al jos veca zavrzlama nekom u Miamiju je mrsko potpisati LOE i pecatirati tako da sad oni idu okolo naokolo da to rese kao preko njihove vlade, a veseli konzul ne registruje mailove koje je valjda dobio zvanicne..Tak da dok se to razresi masi usima i duboko disi :neceici:,a inace proslo vec 10 dana razresavanja i brod utece i sad ce traziti novi raspored koji ce ko zna kad biti i ko zna kad ce se dokazati konzulu da pogresno radi ako se uopste dokaze...Et valjda sam ti malo pomogao oko istresanje duse da se osecas da si u boljoj sitacijji :party: :wave:

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
. Šta da vam kažem, sve je spremno, nosim samo stare gaće tako da su nove uvijek čiste i spremne za spakirati.


 :giggle:


Offline lajchi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: CCL
  • Job Title: ETM
Jednostavno se suočite sa time da i tamo stvari tako funkcioniraju. Ja recimo znam da se ukrcavam na Glory 24.11, ali još nemam LOE ni kartu, ali ne brinem zbog toga jer je to njihov propust, a eventualno me moraju vratiti natrag na brod. :) Samo bez živciranja radi gluposti, bude sve, smamo polako.

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Laki8 - vidjela sam da vam prave probleme s LOE, ja sam eto prošla samo s printanom verzijom. Banana je kako god okreneš, i meni i tebi.

Hastalavistaa - znam, smiješno je, ali ne mogu si pomoći. To ti je ko kad su babe prije uvijek imale spremnu čistu spavaćicu i donje rublje ako budu morale hitno kod doktora  :D

Lajchi - sve znam, pročitala sam valjda sve postojeće teme na forumu pa sam spremna i na odgađanja i na promjene. Prije sam ja tješila one koji su čekali, 'ajde zabavi se s nečim, brzo će', ali lakše je kad drugome govoriš nego svoj mozak kontrolirati...

Jedna cura koja je bila samnom na finalnom u 3.mjesecu i rekla da je slobodna ASAP, nije još ni LOE za vizu dobila...strašno...a čula sam se s dečkom koji je bio sada na finalnom i rekli su im da će svi na Costu, da se za ostale kompanije jako dugo čeka i da nema mjesta...premda ja mislim da ih samo tješe jer je Costa najgora, ali možda ima i malo istine u tome....

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile

Hastalavistaa - znam, smiješno je, ali ne mogu si pomoći. To ti je ko kad su babe prije uvijek imale spremnu čistu spavaćicu i donje rublje ako budu morale hitno kod doktora  :D


Joj ja sam citajuci forum shvatila da su gace najbitnije za poneti :rtfm: pa sam sebi nakupovala u Bosni gomilu za po 2 marke. Mislim, ne verujem da ikog zanimaju nase gace ali sam se pripremila  :deda: i probala jedne i pocepase se celom sirinom. Koliko para toliko muzike.
Nemoj da se brines bice sve ok , sreca prati hrabre i pozitivne :run:

Misli pozitivno,
misli pozitivno

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
I ja sam kupila u Bosni i to po 1 marku! Moje onda neće da izdrže ni do turnaround day hahhahahha  :rofl:
Kupit ćemo nove, bitno da ima za prvih 10 dana  :D

Ma mislim ja pozitivno, and the Christmas spirit is already in the air so Im feeling joyful!  :-))))'