Author Topic: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva  (Read 93454 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kovac93

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Re: Re:
« Reply #195 on: 13/June/2015 »
Znam njih nekoliko, a njih nekoliko još zna neke, tako da niko nije otišao....na njihove i moje silne mailove Sinišin odgovor je: ''Još uvek ništa, čekamo,,
 Mada mi se javio jedan dečko sa broda pre neki dan on je otišao jako brzo, ali je viša pozicija, kazino diler.... ne zna zašto naše sa nižih pozicija ne ukrcavaju, on misli da se čeka taj novi brod  -()-
Sa tim pozicijama iz kazina, shopa, recepcija, produkcije me treba da se poredimo.. Oni su staff pozicije I za njih je totalno drugacije.. Nzm sta da mislim, o tolikom cekanju stvarno depresivno..

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #196 on: 13/June/2015 »
pa evo npr moja pozicija im je hitno trebala, cak su I na intervju pitali da li sam spremna da krenem u najkracem roku I da li pristajem da sve odradim brzo I efikasno, lekarski, vizu...to je za poziciju wine stewarda,ima ko je I pre mene imao intervju I nista niko ne javlja, a to je pozicija koja ih bas treba jer je uvedena od 1.maja

Offline katjes

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #197 on: 13/June/2015 »
Eto.... i onda neki kažu da mi tu demorališemo, trolujemo...  :airquotes:

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #198 on: 13/June/2015 »
Treba negde da zakazemo grupnu podrsku,gde cemo uz pivo da bodrimo jedni druge,tipa ti ces prvi otici,ma necu ti ces i sl  :D Da li svi uvek pisu Sinisi ili ima neko ko kontaktira sa nekim drugim? sa izvesnim Deanom?

Offline beli84

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #199 on: 13/June/2015 »
Dejana nece niko dobiti zato sto je lik jednostavno nestao,za sad ostaje da sinisa bude taj za kontakt :),svidelo se to njemu ili ne!

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #200 on: 13/June/2015 »
Ne mislim na Dejana,ovo je neki lik Dean (din) iz employment powera,e sad on navodno je uvek malo detaljniji u odnosu na sinisu

Offline Kafa

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #201 on: 20/June/2015 »
Pa zar je moguce da ima 78 ljudi iz 2014 godine za Rest Steward,iz 2015 grupe ima 73 za rest stwrd
Ima li neko jos kakvi informacija.

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #202 on: 20/June/2015 »
mislim da niko nista ne zna,jer bi se neko vec pohvalio da ima napretka,ali 150+ ljudi samo za restoran,strasno :smack: ima nas koji cekamo i specificnije pozicije pa ne zovu,mislim uslovno receno cekamo,ja ne cekam,apliciram dalje :yeah:

Offline Kafa

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #203 on: 20/June/2015 »
Pa logicno ce da idu ljudi iz 2014 godine,pa tek onda ovi iz  2015.al opet brod je veliki ima mjesta za sve
Kakvo je stanje sa housekeeping,koliko njih ima.

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #204 on: 23/June/2015 »
Pre oko sat vremena me je zvala doticna gdja Jovana predstavnica ep iz beograda,da me pozove na preliminarni intervju,gde ce mi odrediti poziciju i kompaniju za koju mogu da apliciram,kazem ja njoj da sam ja vec prosla razgovor za wine s i da cekam na ukrcaj,onda se izvinula i kaze da joj u napomeni nista nije napisano za mene da me je zato i kontaktirala,kao verovatno je sinisa napravio gresku,javice mu ona i onda mi je pozelela sto pre da se ukrcam,jos kaze da je malo teza situacija za ncl,da se ceka oko 6 meseci na ukrcaj i da oni konstantno salju kandidate na ncl,ali malo sporije,i kaze jos da na dan primaju na stotine mail-ova od nestrpljivih kandidata...nisam htela nista da joj kaze,ali mi znamo da je istina drugacija :yeah: :neceici:

Offline sofy

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #205 on: 24/June/2015 »
Sta reci  :waiting:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #206 on: 24/June/2015 »
... a ne zaplakati ..  :crying:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline katjes

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #207 on: 24/June/2015 »
Pre oko sat vremena me je zvala doticna gdja Jovana predstavnica ep iz beograda,da me pozove na preliminarni intervju,gde ce mi odrediti poziciju i kompaniju za koju mogu da apliciram,kazem ja njoj da sam ja vec prosla razgovor za wine s i da cekam na ukrcaj,onda se izvinula i kaze da joj u napomeni nista nije napisano za mene da me je zato i kontaktirala,kao verovatno je sinisa napravio gresku,javice mu ona i onda mi je pozelela sto pre da se ukrcam,jos kaze da je malo teza situacija za ncl,da se ceka oko 6 meseci na ukrcaj i da oni konstantno salju kandidate na ncl,ali malo sporije,i kaze jos da na dan primaju na stotine mail-ova od nestrpljivih kandidata...nisam htela nista da joj kaze,ali mi znamo da je istina drugacija :yeah: :neceici:

Bar su te za nešto zvali, ako ništa drugo poželeli da se što pre ukrcaš  :pad:

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #208 on: 24/June/2015 »
hahaha,pa ja ne mislim tako,znaci da nemaju pojma ko sam i za sta sam aplicirala,nigde im ne pise vodim se kao neko ko se sad prijavio tj imaju samo moj cv i sad hoce da mi odredjuju poziciju i kompaniju,a ja vec to sve obavila,ali tako necu da ih cekam :neceici:,sad pogotovo :ban:prosla sam preliminarni danas za junior purser na princessu,ali cekam onaj slag na tortici 30.06 intervju  za cunard :moli: :money:

Offline katjes

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #209 on: 25/June/2015 »
Ako za tebe ne znaju ko si, mene onda nema ni na papiru  :rtfm:
Super nadam se da ćeš sa ovim drugima imati više sreće  ;D